Keystone logo
Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Úvod

Korea University of Technology and Education (KoreaTech) připomíná 30. výročí své snahy stát se průkopníkem vzdělávání zaměřeného na studenty od svého založení v roce 1991.

Společnost KOREATECH hrála klíčovou roli při podpoře talentovaných jedinců pomocí kreativního myšlení a dovedností řešit problémy v duchu zakládajícího ducha a „hledala pravdu na faktech“.

Společnost KOREATECH navrhla každé učební osnovy tak, aby zvládly éru 4. průmyslové revoluce, a také všichni studenti mohou absolvovat speciální dráhu, aby se mohli učit AI (Artificial Intelligence) a Big Data jako mikro tituly z katedry budoucích technologií.

V roce 2019 společnost KOREATECH založila Smart-Learning Factory s technologií 5G, která studentům poskytuje inovativní prostředí pro učení, jako jsou AR / VR a Robotics. KOREATECH se v současné době také pustí do založení Future-Learning Center s cílem stát se před 4. průmyslovou revolucí jednou z předních univerzit.

Kromě toho společnost KOREATECH provozuje tři přidružené instituce, Institut rozvoje lidských zdrojů (HRDI), Institut celoživotního vzdělávání online (OLEI) a Korejský úřad pro kvalitu dovedností (KSQA) s cílem posílit propojení mezi svými úspěchy a národní politikou HRD.

Nakonec bude společnost KOREATECH nepřetržitě podporovat talentované jednotlivce a bude v příštích 30 letech prosperovat v souladu se sloganem 30. výročí „Technologie směrem k lidem, vzdělávání směrem k nové éře“.

Místa

 • Cheonan-si

  Cheonan-si, Jižní Korea

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky