Keystone logo
Korea National University Of Cultural Heritage

Korea National University Of Cultural Heritage

Korea National University Of Cultural Heritage

Úvod

Korea National University Of Cultural Heritage byla založena pro zvláštní účely v rámci zakládající filozofie „Národní nezávislost, kulturní rozvoj“ v roce 2000. Tyto speciální účely mají zdědit a rozvíjet tradiční kulturu a rozvíjet specialisty na udržování, správu a využívání korejského kulturního dědictví.

KNUCH jako jediná korejská národní univerzita vyučující tradiční kulturu a kulturní dědictví poskytuje optimalizované vzdělávací programy pro studenty s předními členy fakulty, kteří získali praktické teoretické znalosti a zkušenosti v různých oblastech, jakož i perfektní vzdělávací infrastrukturu pro praktické vzdělávání a praktiky. Dvě vysokoškolské vysoké školy zahrnují sedm oddělení: Správa kulturního dědictví, Tradiční krajinná architektura, Tradiční stavba, Věda o zachování kulturního dědictví, Konvergenční archeologie, Tradiční umění a řemesla a Nehmotné kulturní dědictví. Magisterské a doktorské programy jsou otevřeny v obecné postgraduální škole a profesionální postgraduální škola nabízí hloubkový výzkum a vývoj akademických a praktických teorií.

KNUCH klade důraz na progresivní učení, které vedou studenti, nikoli na výuku členů fakulty, aby studentům umožnilo rozpoznat nutnost tradiční kultury a kulturního dědictví samostatně, navrhnout řešení a najít kreativní přístupy s cílem rozvíjet profesionály, kteří mohou vést 21. století. . KNUCH se také snaží vyhovět povaze vysokoškolského vzdělávání, aby pomohl studentům vést svůj život zcela a zdravě, a aby každého studenta vedl k tomu, aby se stal profesionálem v souladu se zřizovacími účely.

Místa

  • Buyeo-gun

    Buyeo-gun, Jižní Korea

    Otázky