Keystone logo
© BIMM University
Kingston University

Kingston University

Kingston University

Úvod

V Kingston University, jsme nadšeni zlepšováním životních šancí našich studentů tím, že jim pomůžeme co nejlépe využít jejich vzdělávací příležitosti a vybavit je budoucími dovednostmi a znalostmi potřebnými na náročném pracovišti 21. století.

Kingston University rozvrh

Mezi klíčové památky v naší historii patří:

1899 - Otevírá se technický institut Kingston, který nabízí kurzy od chemie, elektroinstalace a výstavby budov až po ošetřovatelství, krejčovství a modelování hlíny

1917 - Otevírá se Gipsy Hill College pro vzdělávání učitelů

1926 - Rada školství formálně uznává Institut jako vysokou školu technickou

1930 - Kingston School of Art se odděluje od Technical College (stěhování do Knights Parku v roce 1939 a stát se College of Art v roce 1945)

1946 - Gipsy Hill College se stěhuje do Kingston Hill

1951 - Otevřeny první budovy kampusu Penryhn Road (do roku 1963 jsou ubytováni 955 studentů na plný úvazek; 2,259 studentů na částečný úvazek a 2 629 večerních studentů)

1953 - Vysoká škola technická otevírá svou první knihovnu (s půjčováním služeb od roku 1954)

1957 - Ministerstvo školství uznává Kingston jako regionální technologickou vysokou školu

1963 - Gipsy Hill College získává status College of Education

1965 - Vysoká škola technická zakládá vlastní orchestr

1966 - Vysoká škola technologická kupuje svůj první počítač, který stojí 50 000 liber

1970 - Vysoká škola technologická a Vysoká škola umění se spojily a vytvořily Kingston Polytechnic; nabízí 34 hlavních kurzů, z nichž 17 na úrovni studia

1975 - Gipsy Hill College se spojuje s Kingston Polytechnic

1992 - Kingston Polytechnic se stává Kingston University

1993 - Otevře se budova kampusu Roehampton Vale

1995 - Univerzita získává Dorich House

1999 - Univerzita slaví své sté výročí

Rovnost, rozmanitost a začlenění

Jsme hrdí na oslavu a podporu našich živých Kingston University komunit

Vítejte v rovnosti, Stránky rozmanitosti a začlenění v Kingstonu. Zjistěte, jak se snažíme vyzvat sebe, abychom mysleli a jednali jinak, aby se všichni na naší univerzitě cítili, jako by patřili, mohou být jejich autentické já, a jsou oprávněni plně využít svůj potenciál.

Víme, že naše rozmanitost přináší našim studentům pouze výhody, naši zaměstnanci a naše práce. Čím větší rozmanitost perspektiv a zkušeností máme, tím lépe můžeme vytvářet inovativní způsoby učení a výuky při vývoji nápadů a řešení pro vytváření a podporu spravedlnosti a sociální spravedlnosti.

Kingston má dlouhou historii zpochybňování nerovnosti ve všech jejích formách a usilovně pracuje na tom, aby zajistil, že plní a překračuje své zákonné povinnosti vyplývající ze zákona o rovnosti z roku 2010 a povinnosti veřejného sektoru rovnosti. Jsme hrdí na dosavadní cestu, ale uznáváme, že je ještě třeba udělat hodně práce. Níže se podívejte, jak děláme rozdíl, krok za krokem.

Cíle a závazky EDI

V Kingstonu, vidíme rozmanitost jako sílu a vážíme si bohaté rozmanitosti pozadí, identity a zkušenosti, které naši zaměstnanci a studenti přinášejí na univerzitu.

Zavázali jsme se posílit náš étos ohledně spravedlnosti pro každého studenta a zaměstnance a zavázat se, že do všeho, co děláme, vkládáme rovnost a odmítneme rasismus ve všech jeho podobách.

Aktivně nasloucháme a spolupracujeme s našimi zaměstnanci a studentskou komunitou a stanovujeme nové cíle a závazky, které budou podporovat kulturu přijetí bez výjimky.

Inkluzivní kurikulum

V Kingstonu, věříme, že v globálním a rozmanitém světě, naše studijní kurzy by měly odrážet zkušenosti rozmanité škály lidí, s různým zázemím a perspektivami.

Vytvoření inkluzivního kurikula je součástí naší snahy o uzavření mezery v udělování titulu pro studenty tím, že naše kurzy budou inkluzivnější a přístupnější všem, bez ohledu na jejich pozadí.

Vlastnosti kampusu

Pokud hledáte ruch městského života bez shonu, krásný Kingston upon Thames je to pravé místo pro vás. Kingston na prahu hlavního města je jednou z nejbezpečnějších londýnských čtvrtí a nabízí všechny přednosti městského života v listové lokalitě u řeky.

V centru města a jeho okolí se nacházejí čtyři kampusy univerzity, které spojuje bezplatný mezimístní autobus. Je to živé, studentské místo na Temži, sousední historický palác Hampton Court a dva královské parky. Ještě lepší je, že do centra hlavního města je to pouhých 30 minut vlakem.

Kromě toho, že je to fantastické místo, kde si uděláte domov, skvělé dopravní spojení Kingstonu usnadňuje dojíždění i ze vzdálenějších míst. Se dvěma hlavními vlakovými stanicemi, sítí autobusových linek a hlavními dálnicemi v blízkosti existuje tolik způsobů, jak se dostat do Kingstonu z Londýna a zbytku země. A pokud cestujete letadlem, mezinárodní letiště Gatwick i Heathrow jsou z Kingstonu snadno dostupné jak po silnici, tak veřejnou dopravou.

  Statistiky absolventů

  Žebříčky

  Věděl jsi?

  • Kingston University je zařazena mezi 60 nejlepších ve Spojeném království v průvodci Guardian University Guide 2023*
  • Nejlepší v Londýně pro interiérový design
  • Nejlepší v Londýně a druhý ve Spojeném království v oblasti módy a textilu a ošetřovatelství v oblasti duševního zdraví
  • Nejlepší v Londýně pro dětské ošetřovatelství, grafický design a porodní asistenci
  • Druhý v Londýně pro architekturu, forenzní vědu, všeobecnou ošetřovatelství, mediální a filmová studia
  • Titul z Kingston School of Art patří mezi nejlepší na světě v seznamech Business of Fashion
  • Máme 13 105 domácích/evropských studentů a 3 680 zahraničních studentů z více než 140 zemí
  • 95 % našich absolventů šest měsíců po absolvování pracuje nebo dále studuje***
  • 70 % univerzitního výzkumu bylo v REF 2022 hodnoceno jako světová špička nebo mezinárodně vynikající

  * Tabulka Guardian League 2023

  *** HESA 2018/19

  Místa

  • Kingston upon Thames

   Penrhyn Road,55-59, KT1 2EE, Kingston upon Thames

  • Kingston upon Thames

   Kingston Hill, Surrey KT2 7LB, Kingston upon Thames

   • Kingston upon Thames

    Grange Road, KT1 2QJ, Kingston upon Thames

    • London

     Friars Avenue, SW15 3DW, London

     • Kingston upon Thames

      53–57 High Street, KT1 1LQ, Kingston upon Thames

      Otázky