Keystone logo
King's College London - Faculty of Arts & Humanities MA v moderních dějinách
King's College London - Faculty of Arts & Humanities

MA v moderních dějinách

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Sep 2024

GBP 27 996 / per year *

Na kampusu

* Studenti Spojeného království: 12 468 GBP ročně | zahraniční studenti: 27 996 GBP ročně

Úvod

Náš oblíbený kurz moderní historie se zaměřuje na evropské a britské dějiny od poloviny 18. století a zkoumá klíčová témata tohoto období, od budování evropského národa po moderní britskou politiku. Náš kurz, který je určen především pro studenty se zájmem o kontinentální evropské a/nebo britské dějiny, čerpá ze široké škály přístupů, aby vám poskytl srovnávací perspektivu. Nabízí obrovskou škálu možností vyučovaných předními odborníky.

Titul vede ke kariéře ve vzdělávání, žurnalistice, financích, politice a kulturním sektoru, stejně jako k dalšímu studiu historie a příbuzných oborů

Klíčové benefity

  • Jedno z nejlepších kateder historie na světě se umístilo v první desítce v Evropě (QS World University Rankings 2023)
  • Absolventi King's mají jednu z nejlepších pracovních sazeb a nástupních platů ve Spojeném království. 6. místo ve Spojeném království pro zaměstnatelnost absolventů (Times Higher Education World University Rankings 2022)
  • Inovativní srovnávací přístup k britské a kontinentální evropské historii od 18. století
  • Živá výzkumná kultura, včetně seminářů a konferencí, na kterých jsou studenti povzbuzováni k účasti a předkládání příspěvků

Základy kurzu

Historie moderní Evropy a Británie byla vždy ústředním bodem naší výuky. Tento oblíbený magisterský kurz moderní historie vám dá dovednosti, které potřebujete ke studiu moderních dějin, a prozkoumáte klíčová témata tohoto období, od budování evropského národa po moderní britskou politiku.

Toto magisterské studium jsme navrhli především pro zájemce o kontinentální evropské a/nebo britské dějiny od poloviny 18. století a kurz čerpá ze široké škály přístupů, aby vám poskytl srovnávací perspektivu. Budete mít také možnost studovat moderní jazyk, což rozšíří škálu zdrojů, se kterými se můžete zapojit.

Pomůžeme vám porovnávat zkušenosti různých společností a politických stran, což je dovednost, o které se domníváme, že je zásadní pro pochopení historických problémů a uvažovat široce, nejen z hlediska země, období a disciplíny.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky