Keystone logo
Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Úvod

O NÁS

Za 40 let, Kimmage DSC umožnila vzdělávání a odbornou přípravu pro rozvoj odborníky pracující v rozsahu profesí z více než 65 zemí. Máme silnou pověst v rozvojových studií v Irsku iv zahraničí a nabízejí inter-kulturní a zkušenosti založené na vzdělávací prostředí. Étos Kimmage DSC je ztělesněn ve fakultní přístup založený na participační učení a kritického myšlení, který se snaží zmocnit účastníky kurzu se dovednosti a znalosti nezbytné pro vývojové práce dnes.

Naše vize a poslání

Vize Kimmage DSC je svět rovnosti, respektu a spravedlnosti pro všechny. Naším posláním je podporovat kritické myšlení a jednání pro spravedlnost, rovnost a vymýcení chudoby ve světě. Naším cílem je udělat usnadněním vzdělávání a školení jednotlivých lékařů a skupin pracujících pro sociální, ekonomické a politické změny ve společnosti, a tak umožnit všem praktikující efektivně pracovat pro holistický vývoj všech.

Proč Kimmage?

Jsme kreativní, kritické a dynamické vzdělávání a učení centrum pro rozvoj. Nabízíme program učení, které je participativní, studující na střed, dovednosti založené, praktické a relevantní. Máme téměř 40 let zkušeností výuky a vzdělávání v oblasti rozvoje. Nabízíme doplňkovou zkušenosti studentům, a to nad rámec akademické. Nabízíme prostor pro kritické reflexe, dialog, výzkum a budování kapacit pro grassroots rozvoj lidí a komunit. My překlenout propast mezi rozvojovými praktiků sever a na jih, mezi akademické a občanské společnosti, mezi vzděláním a vzdělávání dospělých vyšší, a mezi nevládními organizacemi a misijní sektorem. Nabízíme flexibilní možnosti vzdělávání včetně distančního vzdělávání, na částečný úvazek studia a uznávání předchozího vzdělání. Poskytujeme profesionální modernizace a / nebo odrazovým můstkem pro kariéru ve vývoji.

Chcete-li se dozvědět více o přístupu Kimmage a naslouchat perspektivách někteří z našich studentů a prohlédněte si naše krátké video:

Akademické programy

Akademické programy v nabídce odrážejí kombinaci formálních a neformálních vzdělávacích metod a jsou provozovány na bakalářské (BA) a postgraduální úrovni (ŘO a Postgraduální studium), s možností studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Moduly z MA v rozvojových studií jsou nyní k dispozici pro studenty prostřednictvím nové flexibilní a distanční vzdělávání (FDL) způsobu porodu.

Všechny kurzy jsou mezinárodně uznávané a jsou akreditovány kvality a kvalifikací Irska (QQI). Navíc od září 2013, jsme dodávat Level 8 BA v mezinárodní rozvoj ve spolupráci s Národní univerzity Irska, Maynooth (NUIM). Úplné podrobnosti tohoto programu a jak aplikovat lze nalézt na webových stránkách NUIM kliknutím zde

Rozvoj kapacit Služby

Kromě našich studijních programů, poskytujeme služby v oblasti vývoje kapacitu věnovaných odborné modernizaci irských a zámoří založených na mezinárodních vývojových pracovníků. Tyto vývojové kapacity služby jsou poskytovány jako je například poradenství a organizační podpory a poskytování krátkodobých praktický výcvik buď prostřednictvím školení v učebně na bázi nebo otevřeného a distančního vzdělávání (Kode).

Aliance

Naše registraci jako nezávislá společnost a naše charitativní status nám umožnilo upevnit a dále rozvíjet naše aktivity a vazby s jinými stejně smýšlejícími organizacemi, zejména pokud jde o vstupu efektivněji na veřejných fórech a strategických aliancí s ostatními v oblasti rozvoje v Irsku a mezinárodně především v Tanzanii, Jihoafrické republice a Sierra Leone. V poslední době jsme se partnery s NUI Maynooth dodat program BA v mezinárodní rozvoj.

Kimmage DSC je nezisková společnost s ručením omezeným, které nemají základní kapitál, zapsaná no: 414814 a je registrován finančního úřadu pro charitativní osvobození CHY: 16985

Místa

  • Dublin

    Dublin, Irsko

Programy

Otázky