Keystone logo
Keyano College

Keyano College

Keyano College

Úvod

Keyano College byla otevřena ve Fort McMurray v roce 1965 jako Alberta Vocational Center (AVC). Oficiální zahajovací ceremonie se konala 26. ledna 1966. První maturitou byla třída svařování. Bylo to vhodné při oficiálním otevření školy, ministr školství přeřízl řetězovou „stuhu“ pomocí hořáku. Obrázek bývalého střediska odborného vzdělávání v Albertě

V průběhu let se programy a služby s komunitou rozrostly, což odráží měnící se požadavky

V roce 1975 byla akademie znovu otevřena pod svým současným názvem „Keyano“, což je slovo Cree, což zhruba znamená „sdílení“. Slogan akademie byl z toho později upraven tak, aby zněl „Váš, můj a náš“. A zájmy regionu, jeho rozšiřující se multikulturní orientace a neustále se měnící technologie.

V roce 1978 se Keyano College stala veřejnou a stala se komunitní vysokou školou, kdy provincie jmenovala Nejvyšší radu, aby sloužila jako rozhodovací orgán instituce.

Keyano se prosadil jako budovatel komunity, který splňuje jak potřeby školení a dovedností v průmyslu, tak osobní a kulturní potřeby komunity Wood Buffalo. Do krajiny Keyano College bylo přidáno mnoho přírůstků, včetně divadelního a uměleckého centra v Keyanu, průmyslového kampusu Suncor Energy a sportovního a wellness centra Syncrude.

The College má trvalý závazek k domorodému vzdělávání s výukovými centry umístěnými ve Fort McKay a Gregoire Lake. Vysoká škola je zapojena do komunity Fort Chipewyan již více než 30 let a v roce 2011 byl otevřen kampus.

Vysoká škola nabízí programy, které vedou k certifikátům, diplomům, osvědčením o kvalifikaci (živnosti) a bakalářským titulům. Akademie rovněž podporuje profesní rozvoj v oblastech energetiky, stavebnictví, obchodu, bezpečnosti a ochrany zdraví, umění, věd, vzdělávání a dopravy. Klientské společnosti mají k dispozici širokou škálu možností firemního školení.

Ve spolupráci s partnerskými institucemi v Albertě nabízí Keyano kolaborativní tituly v ošetřovatelství, environmentálních vědách, základním vzdělávání, sociální práci a obchodní administrativě, které studentům umožňují zůstat ve Fort McMurray a zároveň získávat tituly.

Místa

Místa
  • Fort McMurray

    Franklin Avenue,8115, T9H 2H7, Fort McMurray

    Programy

    Otázky