Keystone logo
© Eva Dang
Keele University

Keele University

Keele University

Úvod

Keele University , založená v roce 1949, je jednou z největších univerzitních kampusů ve Spojeném království s více než 10 000 studenty, kteří studují na našem krásném pozemku o rozloze 600 akrů v Staffordshire, s našimi místními partnery NHS a po celém světě. Keele nastavuje zlatý standard pro výuku s některými z nejspokojenějších studentů v zemi a náš výzkum se snaží zlepšit životy a řešit nejnaléhavější výzvy v našem regionu, zemi a světě.

Keele University se zrodila z průkopnické vize, jedna z jiného druhu univerzity. Univerzita byla založena v roce 1949 Lordem Lindsayem - bývalým prorektorem Oxfordské univerzity - v zemi, která se stále vzpamatovává z druhé světové války, a původně se řídila potřebami místní komunity. Zakládajícím cílem univerzity bylo produkovat absolventy, kteří mají nejen technické a odborné znalosti k tomu, aby posouvali společnost kupředu, ale kteří chápali sociální a politické prostředí, které tuto potřebu řídilo. Rychlý posun vpřed o více než 70 let a tento původní étos zůstává jádrem poslání univerzity a naše špičkové odborné znalosti a výzkum jsou využívány ke zlepšení životů lidí a řešení nejnaléhavějších výzev nejen lokálně a v našem regionu, ale po celém světě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Keele

    Keele, Spojené království

Otázky