Keystone logo
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

Úvod

Kdo jsme?

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) a Royal Conservatory představují školu umění University College v Ghentu. Škola sdružuje talentované a motivované studenty s vynikajícími pedagogů, aktivních umělců, designérů a teoretiků umění a designu z celého světa. Poslání školy definuje své hlavní úkoly: vývoj umění, vzdělávání a výzkumu v mezinárodním měřítku.

Pestrá škála uměleckých disciplín v KASK & konzervatoři, přispívá k vzájemně inspirativní a relativně otevřených vzdělávacích programů. Jak mezioborovost v umění se stává stále důležitější, je zde prostor pro vzájemné obohacování v našem vzdělávacím programu. Dále budou posluchači seznámeni s některými z mnoha teoretických a uměleckých výzkumných projektů naši lektoři se věnují.

Tyto Kask a Konzervatoř areály se nacházejí v epicentru Gentu. Gent je velmi vnímavý k mezinárodní umělecké scény a hlavně příjemný pro studenty. Kromě toho, že je zapuštěný v tomto umělecky bohaté prostředí, škola sama o sobě je kulturní herec, pořádání výstav, koncertů, festivalů, přednášky a promítání filmů a koprodukci mezinárodního uměleckého časopisu.

historie

Současná umělecká škola spojuje dvě dávné i renomované instituce. The Royal Academy of Fine Arts (KASK) byla založena před 260 lety a je jedním z nejstarších vysokých škol v Gentu. Byl založen v roce 1751 umělcem Philippe-Carel Marissal. Během svých studií v Paříži, Marissal zaujal akademie. Podle rakouského pravidlo, ‚královský‘ znakem byl udělen Gentu akademie císařovny Marie Terezie v roce 1771. Pole kresby, malby, sochařství a grafice i nadále plnit ústřední místo v programu. Za ta léta, akademie přidal nových oblastí, jako je instalace a mediálního umění, fotografování, animace a filmu, stejně jako design, dramatu a zahradní architektury.

The Royal Conservatory, kterou založil Joseph-Martin Mengal v roce 1835, je více než 150 let. Stejně jako Marissal, Mengal také studoval v Paříži. Poté se potuloval po Evropě s Napoleonovy armády. V souladu s dobou, Mengal psal vlastenecké písně, stejně jako románky a oper. Ten se ukázal jako specialista roh. Mengal škola okamžitě zapsáno 300 studentů v roce 1835, o několik let později bylo 800 studentů. Všichni 10 let a starší byl vítán.

V 20. století, zimní příprava se vyvinul do vyššího uměleckého vzdělávání akademického úrovni kandidátů s maturitou a oběti byly rozšířeny o jazz, pop music, hudební produkci a hudební nástroj konstrukce.

KASK a Royal Conservatory byly odbory University College v Ghentu od roku 1995. S více než 18.000 studentů, Ghent University College je největší univerzitní kolej ve Flandrech. Který nabízí výhody z rozsahu při tvorbě efektivní správu, řízení infrastruktury, rozvoj výzkumu a nabízet sociální zařízení. Umístěním klíčovými programy ve struktuře, jako je School of Arts aktivně garantuje specifickou kvalitu uměleckých programů v praxi. The School of Arts dělá to v rámci HoGent a v úzké spolupráci s univerzitou v Gentu. Silná expanze umělecký a teoretický výzkum v rámci School of Arts a zřízení ateliérů, že štěp na nových technologických médií a nových uměleckých forem, svědčí o neochvějné vůle ke zlepšení kvality programů a aby odrážely Dynamika umělecké pole působnosti v rámci programů.

Green Track

Green Track je síť se skládá z více než 40 organizací v oblasti umění a kulturní oblasti, kteří společnými silami vyřešit ekologii a udržitelnost. The School of Arts Gentu stala součástí této organizace od roku 2014 a přispívá k těmto ideálům různými způsoby.

Jako škola, se zavazujeme vzdělávat své studenty do což je více vědomi o životním prostředí. Činíme tak v kurzech, ale i po celý školní politiky samotné. Naším cílem pro udržitelnou politiku a snaží se mít na mysli naši ekologickou stopu, stejně jako je to možné.

Stimulujeme studenty i profesory do tvůrčího přístupu udržitelných, ekologicky šetrných materiálů a procesů. To bude mít za následek nové generace umělců, kterým jsou tyto ideály se přirozeně.

Díky alianci s Green Track také mohou těžit ze znalostí a zkušeností ostatních členů a mají přístup k rozsáhlé sítě partnerů v Gentu a jeho okolí.

gent.greentrack.be

Místa

  • Ghent

    The Royal Academy of Fine Arts in Ghent Campus Bijloke Jozef Kluyskensstraat 2 , 9000, Ghent

Otázky