Keystone logo
Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Úvod

Karlshochschule International University (nebo jak jej říkáme: Karls) je soukromá, nezisková univerzita, která je vlastněna nadací. Je akreditován Wissenschaftsministerium (ministerstvo vědy) státu Bádensko-Württembersko a má rovněž akreditaci systémů FIBAA (FIBAA). Tato butiková univerzita může vysledovat svou historii až do roku 1903, ačkoli byla v roce 2009 reorganizována jako Karlshochschule s kulturním výhledem na management v jádru a silným mezinárodním výhledem. Karls je jiný druh univerzity pro lidi, kteří jsou nebo chtějí být jiní; konkrétně pro ty, kteří chtějí změnit.

10 důvodů, proč si vybrat Karls

 1. Přehodnocení řízení

 2. Ve vedení - Všechny naše programy byly akreditovány FIBAA s nejvyššími oceněními a získaly 8 prémiových tuleňů, které nás řadí mezi špičkové univerzity v Německu.

 3. ZměnitMakety

 4. Interkulturní, každý den! - 100 partnerských univerzit, mezinárodních skupin studentů, lektorů a zaměstnanců, stejně jako rozmanitost jazykových kurzů, zažívají mezikulturní přístup přirozenou součástí každodenního života.

 5. Prostor pro spoluvytváření - Jsme místem setkání pro vysoce motivované a otevřené jedince s vášní a touhou inovovat a společně vytvářet udržitelné změny.

 6. Osobní růst - míra není nic, jestli to nemůžete splnit. V našich programech poskytujeme základ pro transformaci, přijetí a sdílení zkušeností tvůrčím, ale kritickým způsobem a osobním rozvojem.

 7. Žít

 8. Nejlepší (Is) praxe - Rozmanité zapojení do praktických reálných projektů dává chuť na to, co je na světové scéně, a otevírá možnosti profesionálního pokroku.

 9. Akademický domov

 10. Srdce Evropy - Nacházíme se přímo v centru Karlsruhe, mladého, živého, multikulturního studentského města na jihu Německa, nacházíme se v pulsu evropské kvality života: kultury, ekonomiky, městského životního stylu a přírody.

Místa

 • Karlsruhe

  Karlstraße 36 - 38, 76133, Karlsruhe

  Programy

  Instituce také nabízí:

  Otázky