Keystone logo
Kaplan Singapore

Kaplan Singapore

Kaplan Singapore

Úvod

Kaplanova vize je stát Singapurským "soukromým vzdělávacím institutem volby" a my se zavazujeme pomáhat našim studentům dosáhnout jejich profesních a vzdělávacích cílů prostřednictvím příležitostí k celoživotnímu učení.

Jako celoživotní integrovaný partner pro vzdělávání nabízíme akademické programy pro vyšší vzdělávání, jakož i odborné kvalifikace a kurzy odborné přípravy pro rozvoj dovedností, které vám přinášejí příležitost vždy zůstat relevantní.

Prostřednictvím těchto příležitostí a dokonalosti ve výuce a učení se Kaplan snaží vždycky dělat to nejlepší pro naše studenty. Naše časté ocenění je důkazem toho.

Kaplan získal 9 ocenění za ceny 2016 a 2017, které udělovaly JobCentral Learning Training a Development Education (TED), čímž se Kaplan ve druhém roce pořádku stal "Nejlepším soukromým vzdělávacím institucím", "Nejlepším poskytovatelem firemního výcviku" a "Zlatým standardním poskytovatelem služeb "Ve vybraných kategoriích / disciplíně subjektu.

Jako přední soukromý poskytovatel vzdělávání získal Kaplan také různá ocenění. V roce 2017 jsme byli také oceněni jako „Nejlepší soukromá vzdělávací instituce v Singapuru“ a „Leading Corporate Training & Skills Development Provider“ od BERG Icons of Learning, stejně jako EC-Council Accredited Training Center, Academia a Instructor Circle of Excellence Cena od EC-Council Global Awards.

Dosud Kaplan sloužil více než 65 000 absolventům1 a získal přes 225 000 odborných certifikátů2. Díky více než 550 akademickým programům a profesionálním certifikacím je to náš závazek neustálé inovace a je relevantní pro průmysl. Usilujeme také o vytvoření jedinečného učebního prostředí, kde se naši studenti z více než 35 zemí světa mohou inspirovat, aby vynikli ve svém zvoleném studiu.

Místa

 • Singapore

  Wilkie Road, Level 2, Wilkie Edge, , Singapore

 • Singapore

  1 Selegie Road, Level 6, PoMo, , Singapore

  • Singapore

   80 Jurong East Street 21, #06-02, Devan, , Singapore

   Otázky