Keystone logo
Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Úvod

Nezáleží na tom, jestli se zeptáte dlouholetého profesora, nedávného absolventa, vášnivého absolventa nebo čerstvého oči. Vyberte si náhodně člena komunity K-státu a zeptejte se ho, co to znamená být divokou kočkou, a pravděpodobně dostanete jednoslovnou odpověď: Rodina.

K-Staterové se považují za rodinu a tato víra se projevuje různými příspěvky jako naši členové. Vědci vymýšlejí řešení problémů, které by mohly zachránit život na půli cesty po celém světě, a studenti se společně v sobotu ráno spojili pro komunitní službu. Tisíce fanoušků Wildcat zabalené naše stadiony společně křičí a naše vedení nás vede tak, aby odpovídalo povinnostem pozemské univerzity.

Ve skutečnosti by tyto závazky mohly být považovány za naše rodinné hodnoty a mnoho způsobů, jak jich dosahujeme, je divoká cesta. Zveme vás, abyste přišli na projížďku, protože v rodině K-State je vždycky prostor pro další.

Hlavní kampus K-State sídlí v „The Little Apple“ a daří se mu v pulzující atmosféře univerzitního města.

Areál Manhattanu zahrnuje více než 2 320 akrů, včetně zemědělských a výzkumných zařízení.

Manhattan má více než 56 000 obyvatel a těší se skvělému vztahu s rodinou K-State.

Tento kampus se nachází hned vedle Fort Riley, velké armádní instalace, a spolupracuje na mnoha vojensky zaměřených projektech.

V těsné blízkosti kampusu je vybudováno Národní bio a agro-obranné zařízení amerického ministerstva vnitřní bezpečnosti.

Místa

  • Manhattan

    Manhattan, Spojené státy americké

    Otázky