Keystone logo
© Johns Hopkins University Whiting School of Engineering
Johns Hopkins Whiting School of Engineering

Johns Hopkins Whiting School of Engineering

Johns Hopkins Whiting School of Engineering

Úvod

Od protetických končetin 21. století přes software pro rozpoznávání řeči až po široce používanou sledovací mapu COVID-19 přispívají inovace Johns Hopkins Engineering ke společnému dobru. Tyto inovace ilustrují kreativitu a znalosti, které vyplývají ze spolupráce fakulty a studentů.

Ve společnosti Johns Hopkins Engineering, budete ponořeni do studií, které podporují intelektuála, profesionální, a výzkumné dovednosti, které potřebujete pro úspěch. Začíná to malými velikostmi tříd a pokračuje bezkonkurenčními výzkumnými zařízeními a odborným mentorstvím, které vám umožní dosáhnout - a dokonce překročit - vaše cíle.

Ať už máte zájem o magisterský titul na akademické půdě ve Spojených státech v Baltimoru, Maryland nebo se rozhodněte studovat u nás online z vaší domovské země, najdete své zkušenosti plné znalostí, které můžete použít dnes i v budoucnu.

Akademici

Tam, kde ostatní vidí překážky, vidíte příležitosti. Když se ostatní usadí, stále máte otázky. Je to stejný duch zvědavosti a vášně pro řešení problémů, který podporuje inovace a objevování - a to je to, co nás všechny pohání v Hopkins Engineering. Ve společnosti Hopkins Engineering, budete součástí malé komunity inovátorů na akademické půdě s přístupem do velkoměsta - a globální sítí. Poznáte své spolužáky, profesoři, a instruktoři.

Při cestě, potkáte a učíte se od vědců, lékaři, podnikatelé, vynálezci, a další odborníci - včetně mnoha bývalých Blue Jays. Rozšiřte svou kariéru, rozšiřte své příležitosti, nebo prohloubit své odborné znalosti magisterským titulem v oboru s vysokou poptávkou.

Vlastnosti kampusu

Možnosti, které objevíte – a můžete vytvořit – u Johnse Hopkinse, nejsou nijak omezeny.

Připojte se k jedné z našich mnoha studentských skupin speciálně vytvořených pro postgraduální studenty, jako je GRO (Graduate Representative Organization), WOW (Women of Whiting) a mnoho dalších, kde můžete uplatnit své znalosti a zároveň si najít nové přátele.

Prozkoumejte širokou škálu kariérních možností v inženýrských a neinženýrských oborech prostřednictvím letních stáží a mnoha programů nabízených naší Life Design Lab – naší kanceláří, která se věnuje podpoře našich vysokoškolských a magisterských studentů prostřednictvím workshopů, akcí, obsahu a otevíracích hodin.

Získejte financování svého projektu a rozběhněte svůj startup ve FastForward U, našem podnikatelském centru, které nabízí startupy vedené studenty. Nebo se zapojte a připojte se ke komunitnímu projektu a prohloubte své spojení se svým novým domovem, pulzujícím a rozmanitým městem Baltimore.

  Seznamte se s Recruiterem | Programy na plný úvazek | 30. března 2023

  Připojte se k nám na jednu nebo více z těchto opakujících se virtuálních relací, abyste se dozvěděli více o našem studijním programu na plný úvazek, který vás zajímá.

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Baltimore

   North Charles Street,3400, 21218, Baltimore

   Otázky