Keystone logo
© Will Kirk
Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Úvod

Johns Hopkins University, která byla založena v roce 1876 a umístila se na sedmém místě mezi národními univerzitami v roce 2022 americkými zprávami a světovouzprávou, je špičkovou výzkumnou univerzitou s místy kampusu v Baltimoru, Marylandu a Washingtonu, DC. Věnovaná snaze o znalosti a zavázala se pěstovat schopnost každého studenta pro celoživotní učení, Johns Hopkins podporuje nezávislý a originální výzkum a snaží se přinést výhody objevu do světa. DivizeJohns Hopkins University Advanced Academic Programy nabízí profesionální postgraduální a postgraduální certifikační programy pro dospělé hledající flexibilitu, kariérní postup, a osobní obohacení.

Přijímací řízení

JHU AAP Všeobecné požadavky na přijetí

Požadavky na přijetí se liší v závislosti na programu, do kterého se hlásíte. Pro konkrétnější informace o programu, který vás zajímá, nás prosím kontaktujte nebo si přečtěte příslušnou stránku programu. Celouniverzitní přijímací kritéria však zahrnují následující:

 • Bakalářský titul z regionálně akreditované americké vysoké školy nebo univerzity (nebo aktuální zápis do posledního semestru bakalářského studia). Certifikáty AAP Post-Master také vyžadují dokončení magisterského studia nebo ekvivalentu.
 • Uchazeči, kteří získali bakalářský titul v zemi mimo Spojené státy, jsou povinni poskytnout hodnocení po jednotlivých kurzech a skóre TOEFL nebo IELTS, pokud angličtina není jejich prvním jazykem.
 • Minimální GPA 3.0 na stupnici 4.0. Splnění minimálního požadavku GPA nezaručuje přijetí.

Místa

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

  Otázky