Keystone logo
John Brown University

John Brown University

John Brown University

Úvod

Posláním John Brown University je poskytovat vzdělávání zaměřené na Krista, které připravuje lidi na to, aby ctili Boha a sloužili druhým rozvíjením jejich intelektuálního, duchovního a profesního života.

Jsme interdenominační univerzita zaměřená na Krista, která vede národ v integraci víry a učení, podporuje holistickou duchovní formaci, podporuje pragmatickou výchovu k svobodnému umění a připravuje lidi, aby následovali Kristovo volání sloužit druhým ve všech oblastech života.

John Brown University založená v roce 1919 evangelistou Dr. Johnem E. Brownem st., Byla vytvořena za účelem kombinování křesťanské výchovy k svobodným uměním s důrazem na specializované odborné vzdělávání. I když dnes možná nebudeme trénovat mechaniky letadel, stále se zaměřujeme na vzdělávání „hlava, srdce, ruka“ s „Kristem nade všemi“.

John Brown University slouží více než 2 500 studentům z 50 zemí a 41 států. John Brown University je křesťanská univerzita zavázaná poskytovat kvalitní akademické pracovníky ve výrazně křesťanské komunitě. Univerzita nemá žádnou konfesní příslušnost a připouští studenty jakékoli víry. John Brown University je živá a rostoucí nezávislá křesťanská univerzita umění, věd a profesí.

Místa

  • Siloam Springs

    West University Street,2000, 72761, Siloam Springs

    Otázky