We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Jefferson State Community College

Jefferson State Community College

Jefferson State Community College

Úvod

Již více než 50 let je Jefferson State Community College hrdá na to, že může sloužit větší oblasti Birminghamu poskytováním kvalitního vzdělání smíšeného s pohodlím, hodnotou a osobní pozorností. Jeffersonský stát zůstává pevně zakořeněn v komunitách, kterým sloužíme, a neustále pomáhá lidem všech generací získat vzdělání a školení pracovníků potřebných k dosažení jejich cílů.

Jefferson State slouží každoročně přibližně 15 000 studentům a je jednou z největších komunitních škol ve státě. V současné době nabízíme více než 120 programů pro transfer univerzit, 33 kariérních programů a četných certifikačních programů v našich čtyřech kampusech v okresech Jefferson, Shelby, St. Clair a Chilton. Kromě těchto školních areálů máme rozsáhlou online přítomnost, která umožňuje flexibilní učení z libovolného místa. Náš personál vám ochotně pomůže s nalezením programu nebo kurzu, který vyhovuje vašim potřebám.

Místa

 • Birmingham

  2601 Carson Rd, Birmingham, Al, 35215, Birmingham

 • Pell City

  500 College Circle, 35125, Pell City

  • Clanton

   Lay Dam Road,1850, 35045, Clanton

   • Birmingham

    Valleydale Road,4600, 35242, Birmingham

    Otázky