Keystone logo
Jamestown Community College

Jamestown Community College

Jamestown Community College

Úvod

Nachází se v jihozápadní New York, JCC byla založena v roce 1950 jako součást státní univerzity v New Yorku. Současný zápis je přibližně 3500 na plný a částečný úvazek zápočtu na dva školní areály, dva rozšíření centra, A on-line, V roce 2012, JCC byl jmenován "top vykonávající veřejné dvouletého College v New Yorku" ve zprávě zveřejněné The Chronicle of Higher Education.

JCC je komplexní, regionální, otevřený přístup, studenta-střed instituce, která zahrnuje akademické kvality a splňuje vzdělávací potřeby oblasti služeb v různými způsoby. JCC programování zahrnuje svobodných umění převodu studijních programů, kariéra programy, veřejně prospěšné práce, vývojové vzdělávání, obchodu a průmyslu a školení. Partnerství akademie, s větší komunitou přispívá k sociální a intelektuální zdokonalování, hospodářský rozvoj a kulturní obohacení západního New Yorku a severozápadní Pensylvánii.

Hlavní kampus je umístěn na pozemku 107-akr v Jamestown, V jihozápadním rohu New Yorku. Jamestown je během jednoho dne cestovního vzdálenosti od velkých amerických měst, včetně Buffala, New York City, Pittsburgh a Cleveland a jen devadesát minut od Niagarských vodopádů.

Vidění Jamestown Community College, je nedílnou součástí sociálních a ekonomických rámců našich komunit, bude v regionu přední poskytovatel přenosu, kariéra, vývojové, a dalšího vzdělávání, a bude uznána pro akademické kvality, spolupracovní duch, inovativní vedení, a podnikatelského myšlení.

Mise Jamestown Community College je komplexní, regionální, open-přístup, studenta-střed instituce, která zahrnuje akademické kvality a splňuje vzdělávací potřeby oblasti služeb v různých formách, včetně studijních programů liberální převodu umění, kariérní programy, veřejně prospěšné práce, vývojové vzdělávání, a podniky a průmysl školení. Partnerství akademie, s větší komunitou přispívá k sociální a intelektuální zdokonalování, hospodářský rozvoj a kulturní obohacení západních státu New York a severozápadní Pensylvánii.

Prohlášení vír

Závazek ke kvalitě: Vysoká škola je odhodlána vzdělávání studentů a podpoře vysoké školy, jeho poslání, a blaho našich komunit. Závazek vůči studentům: Věříme, že studenti a další spotřebitelé vysokoškolských služeb jsou jako první priorita při všem, co děláme. Závazek k celoživotnímu učení: Věříme, že celá škola komunita je zodpovědný za obohacení života tím, že vytvoří atmosféru, věnovanou celoživotnímu učení a dotazu intelektuála a podporovat komunikaci, spolupráci a větší porozumění naší pluralitní společnosti a svět, ve kterém žijeme , Závazek k partnerství Společenství: Jsme přesvědčeni, že mají společnou odpovědnost za blaho naší vysokou školu a musí hrát roli, ve spolupráci s dalšími agentury Společenství při podpoře hospodářské, sociální, kulturní a blahobyt naší komunity.

Místa

 • Jamestown

  Jamestown Community College, Jamestown Campus, 525 Falconer Street, P.O. Box 20, NY 14702, Jamestown

  • Olean

   Jamestown Community College, Cattaraugus County Campus, 260 North Union Street, P.O. Box 5901, NY 14760-5901, Olean

   • Dunkirk

    Jamestown Community College, North County Extension Center, 10807 Bennett Road, NY 14048, Dunkirk

    • Warren

     Jamestown Community College, Warren, PA Center, Curwen Building, 185 Hospital Drive, PA 16365, Warren

     Otázky