Keystone logo
Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Úvod

Posláním této školy je vyškolit osoby, které „sloužit Bohu a světu v duchu Kristova“ přes „instrukce, které váží na každého jedince.“

Christian Instruction

Křesťanství - zakládající duch, který podporuje Japonsko Lutheran College

Křesťanství, zakládající duch, který je JLC dědictví, není jen objevit v přednáškách, ale je součástí veškerého života areálu. Hodně se lze naučit a získal od každodenních interakcích s fakultou, zaměstnanci a ostatními studenty.

Japonsko Lutheran College má Campus Christian Center, kde kaplan (pastor) poskytuje vedení pro všechny činnosti uctívání související a programů na akademické půdě. Kaplan je podáváno kaplan asistentem spolu s dalšími pomocníky a studentských dobrovolníků, kteří tvoří uctívání výbor. Existuje kaple Služby každá třída den. Zatímco uctívání není povinný, poskytuje místo, kde fakulty a studenti mohou přijít společně jako jeden, slyšel slovo Boží, a připojit se k modlitbě. Prostřednictvím zpráv zde prezentovaných, existují příležitosti vidět jinou stranu těch lidí, které jsme interagují s denně.

Základem naší „Lutheraness“ - jak to bylo, chválit Boha a podporovat lásku k bližnímu se nachází v této křesťanské výuky. To je naše naděje, že roky studia na JLC nejen za následek znalosti a dovednosti, ale bude čas, který se hluboce dotýká každého z nás jako jednotlivce.

Místa

  • Tokyo

    3 Chome-10-20 Osawa, Mitaka-shi, 181-0015, Tokyo

    Otázky