Keystone logo
James Madison University MZV v čl
James Madison University

MZV v čl

Harrisonburg, Spojené státy americké

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 32 700 / per year *

Na kampusu

* odhadované státní školné a poplatky | 76 320 $: odhadované mimostátní školné a poplatky

Úvod

Program Master of Fine Arts bude výzvou a podporou nezávisle motivovaných umělců v jejich intelektuálním, filozofickém a uměleckém rozvoji. Absolventský program podporuje celoživotní vzdělávání, kariérní úspěch a zapojení komunity.

Titul Master of Fine Arts (MFA) v oboru umění se uděluje za vysokou úroveň odborné způsobilosti. Vstupné je vysoce konkurenční; jedná se o tříletý mezioborový program, do kterého každoročně přijímá kohortu dvou až čtyř studentů. Absolventská fakulta má odborné znalosti v ateliérových oblastech, jako je malba a kresba, vlákna, kovy, keramika, digitální a analogová fotografie, sochařství, video, performance a další. Studenti mají k dispozici soukromé studio a mají 24/7 přístup k široké škále vybavení, laboratoří, hostujícím umělcům a akcím.

Studenti zapsaní v tomto programu studují umění z různých úhlů pohledu, zažijí integrační ročníkovou práci a tráví značný tvůrčí čas ve svých ateliérech. Studenti dokončí práci a jsou poctěni výstavou prací v naší hlavní galerii. Studenti také vytvářejí monografii diplomové práce, která je zdokumentována ve Scholarly Commons JMU optimalizovaném pro vyhledávání. Absolventi obdrží zvláštní uznání za zahájení spolu s Ph.D. a další absolventi závěrečného studia.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Vybavení

O Škole

Otázky