Keystone logo
James Madison University MSAT v atletickém tréninku
James Madison University

MSAT v atletickém tréninku

Harrisonburg, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Tento studijní program připravuje studenty na složení národní certifikační zkoušky prostřednictvím Board of Certification, Inc. Oblasti studia zahrnují prevenci úrazů, klinické vyšetření a diagnostiku, akutní péči o zranění a nemoci, terapeutické intervence, psychosociální strategie a doporučení, podporu zdraví, správa zdravotní péče, praxe založená na důkazech a profesní rozvoj a odpovědnost. Tento program se skládá z akademických i klinických požadavků.

Co je to atletický trenér?

Atletičtí trenéři (AT) jsou zdravotničtí pracovníci, kteří spolupracují s lékaři na poskytování preventivních služeb, pohotovostní péče, klinické diagnózy, terapeutické intervence a rehabilitace zranění a zdravotních stavů. JMU's Master of Science in Athletic Training je program na profesionální úrovni akreditovaný CAATE určený k přípravě studentů na úspěšné složení zkoušky Board of Certification (BOC). Tento program je určen pro studenty, kteří chtějí začít svou kariéru atletických trenérů. Uchazeči musí mít buď získaný bakalářský titul, nebo být v posledním roce svého bakalářského programu.

Akreditace

Atletický tréninkový program v James Madison University je akreditován Komisí pro akreditaci atletického tréninkového vzdělávání (CAATE).

Výsledek programu

Přijímací řízení

Osnovy

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky