Keystone logo
James Madison University MA v psychologických vědách
James Madison University

MA v psychologických vědách

Harrisonburg, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Program psychologických věd na adrese James Madison University podporuje rozvoj studentů se zájmem o zlepšení svých výzkumných dovedností a přípravu na doktorandské studium. Primární funkcí programu je rozvíjet znalosti, dovednosti a schopnosti studentů ve vědeckém bádání, metodách a analýze a vybavit studenty, aby uplatňovali své výzkumné školení jako výzkumní pracovníci, konzultanti a/nebo praktici.

Jádrem programu je výuka v několika oblastech obsahu v rámci psychologie; práce v kurzu v oblasti statistiky, měření a designu výzkumu; výzkumné učňovské studium; a diplomovou práci. Kultura programu je v souladu s kulturou doktorských programů, včetně očekávání, že studenti rozvinou portfolio vědeckých úspěchů (např. publikace a prezentace na konferencích) a zapojí se do různých mimoškolních aktivit souvisejících s jejich oborem. Očekává se a vyžaduje pravidelná účast na diskuzích u kulatého stolu v rámci celého programu a setkáních zaměřených na konkrétní koncentraci.

Studenti rozvíjejí odborné znalosti ve speciální oblasti prostřednictvím vybraných kurzů a úzce mentorovaných zkušeností s fakultním poradcem. Fakultní poradci poskytují pravidelnou podporu a konzultace ohledně pokroku v programu a profesního rozvoje.

Koncentrace

Analýza chování

Koncentrace analýzy chování je určena pro studenty se zájmem o doktorské studium v oblasti analýzy chování nebo příbuzných oborů (např. behaviorální farmakologie, behaviorální neurovědy, výjimečné vzdělávání). Je také pro studenty, kteří mají zájem o studium v kurzu a požadavky na zkušenosti, aby se kvalifikovali na zkoušku, aby se stali magisterským titulem Board Certified Behavior Analyst (BCBA®). Většina studentů volí tuto druhou možnost a mají velký úspěch.

Aplikovaný výzkum

Zaměření na aplikovaný výzkum je určeno pro studenty se zájmem o doktorandské studium. v různých oblastech psychologie s důrazem na aplikovaný výzkum, jako je psychologie sportu, policejní psychologie, pozitivní psychologie, motivační psychologie, multikulturní psychologie a klinická psychologie.

Experimentální psychologie

Soustředění v experimentální psychologii je určeno pro studenty se zájmem o doktorandské studium. v různých oblastech výzkumné psychologie s důrazem na základní vědu, jako je kognitivní psychologie, pocity a vnímání, teorie učení a behaviorální neurovědy. Poskytuje také základ pro práci v aplikovaných prostředích, jako je federální vláda.

Kvantitativní psychologie

Účelem soustředění kvantitativní psychologie je proškolit studenty v kvantitativních metodách (např. hodnocení, měření, aplikovaná statistika, hodnocení programů). Cílem tohoto školení je připravit studenty pro doktorské studium v kvantitativních metodách. Studenti, kteří se rozhodnou neabsolvovat doktorské studium, mohou být připraveni na některé základní kariéry ve vládních agenturách, neziskových organizacích nebo vzdělávacích institucích.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

O Škole

Otázky