Keystone logo
James Cook University Online

James Cook University Online

James Cook University Online

Úvod

Pokročte ve své kariéře s inovativním a flexibilním postgraduálním titulem. Začněte budovat jasnější budoucnost, dnes.

Naše magisterské, absolventské a postgraduální studium v oboru Ošetřovatelství, datová věda a podnikání vás vybaví dovednostmi, znalostmi a pověřeními, abyste mohli rozvíjet svou kariéru a dělat rozdíl ve zvoleném oboru.

Proč studovat s JCU?

Studujte, když vám to vyhovuje, získejte osobní akademickou podporu a udělejte svůj životopis s kvalifikací z mezinárodně uznávané univerzity.

S pověstí excelence ve výuce a výzkumu víme, že hodnota vzdělání na světové úrovni je vysoká: naši studenti absolvují své vedoucí postavení ve svých oborech a ve svých komunitách. JCU navíc získala pět let za úspěšné absolventské zaměstnání po dobu šesti let, kterou vede Průvodce dobrými univerzitami.

Prostřednictvím našich postgraduálních kurzů usilujeme o to, aby profesionálové měli pozitivní dopad a záleží na životě. Zapište se dnes a získejte dovednosti, které vám pomohou vybudovat si svou jasnější budoucnost.

Naše dědictví

Společnost JCU byla založena v roce 1961 a má školní areály ve městech Townsville, Cairns a Singapur. JCU je druhou nejstarší univerzitou v Queenslandu. Řada JCU, která se umístila v top 2% terciárních institucí na světě, je postavena na našem výzkumu na světové úrovni , stejně jako na špičkových výkonech našich absolventů ve všech odvětvích. Úspěch našich studentů je naší první prioritou.

Seznamte se s některými z akademiků, kteří vám přinesou špičkový výzkum a výuku ve světě:

 • Ošetřovatelství
 • Data Science
 • Obchod

Co nabízíme

Na JCU Online kombinujeme nejnovější poznatky o výuce a učení s hlubokým pochopením online dodávek postgraduálního kurzu .

Naši pracovníci patří mezi přední světoví akademici , kteří jsou známí svou stipendií, odbornou přísností a podporujícím přístupem k online postgraduálnímu studiu.

Naše pozice mezi světovými špičkovými univerzitami znamená, že titul z JCU Online pomůže vašemu životopisu . Ve skutečnosti, JCU obdržela pět hvězd za úspěch v zaměstnání v Good Universities Guide za posledních šest let běží.

Rozdíl v JCU Online

Postgraduální tituly z JCU Online jsou inovativní, flexibilní a šité na míru tak, aby vyhovovaly realitě dnešních profesionálů. Online kurzy JCU Online, které jsou přístupné na jakémkoli zařízení a které umožňují učení se kdykoliv a kdekoli, zapadají do vašeho života a vašeho životního stylu.

Naše interaktivní online prostředí je zajímavé. Video, audio, skupinové chaty a další vám pomohou cítit se ponořeni do kurzu a co nejvíce z vašeho studia. Ulehčujeme četné příležitosti, jak se spojit se svými spolužáky a zajistit, aby vaše akademická kvalifikace byla doplněna skutečnou sítí profesionálních vrstevníků.

Přesto, i když se snažíme o výhody on-line studia, uznáváme také hodnotu osobních spojení a individuální podpory . Proto, jako student JCU Online, budete mít svůj osobní poradce pro úspěch, který vám pomůže při zápisu do studia, pomáhání a povzbuzení vám až po dokončení kurzu.

Místa

 • Douglas

  James Cook Drive,1, 4811, Douglas

  • Brisbane

   Queen Street,349, 4000, Brisbane

   • Smithfield

    McGregor Road,90, 4878, Smithfield

    Otázky