Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Jacksonville University

Jacksonville University

Jacksonville University

Úvod

1. října 1934: První svolání univerzity Williama J. Portera ve 3. patře hlediště první baptistické vzdělávací budovy.

1935: Porter University se oficiálně mění na Jacksonville Junior College (JJC). Třídy se přestěhovaly do učeben Haddock Business University na ulici 517 Laura.

1936: Škola zabírá celé druhé patro budovy divadla na Floridě.

Duben 1944: JJC se přestěhuje do Kay Mansion na 704 Riverside Avenue.

2. října 1950: Třídy začínají na arlingtonském kampusu v první stálé budově (zakladatelé).

1961: Vysoká škola výtvarných umění byla založena.

1981: Představení nových velkých společností: tanec, fotografie a komunikace.

2001: Rekonstrukce proběhly v budově rady a v Kinne Center.

1. července 2004: Kerry Romesburg se stal jedenáctým univerzitním prezidentem.

2007: Ošetřovatelství se rozšiřuje o specializaci Family a Emergency Nurse Practitioner Practitioner, nejprve na Floridě, šestá v zemi. Oak Hall, nejnovější moderní obytná část, se otevírá studentům.

Posláním Jacksonville University je připravit každého studenta na celoživotní úspěch v učení, dosahování, vedení a porci.

Tato mise bude realizována jako malá, komplexní a nezávislá univerzitní komunita umístěná v pulzujícím městském prostředí. Univerzita slouží etnicky a geograficky různorodým, převážně vysokoškolským studentským orgánům, stejně jako dospělým studentům ve vybraných vysokoškolských, magisterských, doktorských a odborných certifikačních programech.

Vzdělávací komunita na Jacksonville University poskytne personalizované služby, úzkou interakci mezi studentem a fakultou a rozsáhlou škálu vzdělávacích a společných vzdělávacích programů. Naše zkušenost s učením bude klást důraz na angažované učení, integraci myšlení s prací a kombinaci profesionální přípravy se silnou nadací svobodných umění.

Hodnoty

Hodnoty učení a života komunity Jacksonville University :

  • studenti a kvalita jejich studijních / životních zkušeností jako nejvyšší priority;
  • zapojení fakulty a studentů do výuky, učení a rozšiřování znalostí v prostředí excelence a akademické svobody;
  • služba univerzitě, komunitě a společnosti; a
  • poctivost, integrita a vzájemná úcta.

Jacksonville University bude národní a mezinárodně uznávanou univerzitou známou pro podpisové programy, zvoucí a podpůrný kampus a úspěchy svých studentů.

Jacksonville University zaměří na vytvoření kompletního vzdělávacího prostředí, ve kterém budou studenti rozvíjet a zažít akademický, sociální a osobní úspěch. Studenti budou cítit, že Jacksonville University je jejich akademickým domovem; domov, ve kterém se cítí bezpečně, bezpečně, oceňují a jsou zapojeni. Základem tohoto úsilí bude bakalářský studijní program na plný úvazek, doplněný vybranými profesními a postgraduálními programy.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Jacksonville

    University Boulevard North,2800, 32211, Jacksonville

    Otázky