Keystone logo
IUAD Accademia della Moda

IUAD Accademia della Moda

IUAD Accademia della Moda

Úvod

O nás

IUAD Accademia della Moda se narodil v šedesátých letech z nápadu mistra krejčího Domenica Lettieriho, který založil první jádro Akademie a patentoval metodu pro průmyslovou výrobu vzorů s touhou přivést nový život k tradici Neapolské krejčovství. Tato nová metoda měla za cíl přiblížit přizpůsobení potřebám širšího výběru lidí a oděvnímu průmyslu.

IUAD připravuje studenty, aby vstoupili do světa práce jako profesionálové, se stejnou inspirací díky pokročilým studijním plánům vytvořeným ve spolupráci s firmami a vycházejících z potřeb trhu. Již více než padesát let IUAD Accademia della Moda v oblasti vzdělávání a nabízí širokou škálu vzdělávacích kurzů v módních a designových oborech.

IUAD Accademia della Moda je uznána ministerstvem školství, univerzity a výzkumu mezi institucemi AFAM pro všechny bakalářské, magisterské a postgraduální magisterské kurzy.

Extra aktivity

IUAD se může při aktivaci programu Erasmus + spolehnout na hustou síť evropských institucí.

Četná partnerství umožňují aktivní účast na významných národních a mezinárodních událostech, jako je Světový kongres obuvi , Fashion Graduate Italy , Graduate Fashion Week v Londýně, Universiade , mezinárodní festival kreativní komunikace, IF! , a veletrhy Milano Unica , Micam a Lineapelle pro módu a Arkeda v Neapoli a Salone del Mobile v Miláně pro vnitřní průmysl.

Místa

  • Naples

    Via G. Pica 62, 80142, Naples

  • Milan

    Via Copernico 3, 20125, Milan

Otázky