Keystone logo
Institut Tecnic Tecnologic Internacional Mistr ve fotbalovém právu
Institut Tecnic Tecnologic Internacional

Mistr ve fotbalovém právu

Barcelona, Španělsko

9 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Průkopnický program po celém světě, kde budete sdílet učebnu s profesionály z nejvýznamnějších institucí a právnických firem specializovaných na fotbalové právo; otvírač dveří pro jedinečné profesní příležitosti.

Program navrhli naši akademičtí ředitelé Daniel Cravo a Andrea Bozza a byl vyvinut ve spolupráci s právníky a autoritami velkého věhlasu a prestiže ve sportovním sektoru pod záštitou AIAF, Mezinárodní asociace fotbalových právníků.

Díky zapojení AIAF a vstřícné podpoře nejvýznamnějších fotbalových subjektů si užijete možnost prožít výjimečný zážitek: networkingové akce, odborné návštěvy, mentoring, zahraniční cesty a stáže ve špičkových organizacích.

Obecné cíle: Master předpokládá, že zajistí, aby se studenti učili a zažívali opakující se – právní, strategické a rozhodovací – problémy fotbalového průmyslu.

V rámci přednášek budou studenti seznámeni s některými z nejčastějších problémů ve fotbalovém průmyslu. Zejména budou požádáni, aby se zabývali – a zvládli – konkrétní situace tím, že (i) uplatní své dovednosti, (ii) vyhodnotí nuance fotbalového podnikání ve světle svých vlastních znalostí a (iii) navrhnou alternativy pro řešení projednávaných případů.

Učitelé provedou studenty jejich výzkumem, analýzou a aplikací dovedností potřebných k provedení příslušných cvičení k řešení problémů.

Na konci magisterského studia, v ideálním případě, díky zvýšené schopnosti rozpoznat specifika a zvláštnosti fotbalového právního prostředí, budou studenti schopni řešit – a zasadit do správného kontextu – některé z nejčastějších problémů souvisejících s fotbalovým byznysem. , jakož i vybrat a použít formální a věcné argumenty, které se nejvíce týkají každé konkrétní situace, která nastane. Na druhé straně se očekává, že získané znalosti spolu se schopností a vlastním zájmem každého studenta mohou také vyústit ve vytváření inovativních nápadů a přístupů.

Certifikace ITTI ve spolupráci s AIAF

Získejte prestižní kvalifikaci, certifikovanou ITTI a schválenou AIAF (Mezinárodní asociace fotbalových právníků), která vám otevře dveře tohoto odvětví.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky