Keystone logo
© Carrianna Field
ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Úvod

„Pokud se vám líbí zdravotnictví, pomáhat lidem, k prevenci a léčbě chorob, výzkumu nebo jakékoliv činnosti související s přírodními terapiemi, jsi to musí trénovat ve škole, která nabízí solidní základ pro své profesní budoucnosti.“

Historie

Ismet(Vyšší institut tradiční medicíny) byla založena v roce 1992, ruku José Luis Badrena a zahájil děkan Fakulty tradiční čínské medicíny v Pekingu. Ismet rodí s účelem poskytnutí školení v oblasti přírodních terapií, takže studenti se mohou stát ty nejlepší odborníky v oblasti učíme přírodní medicíny a homeopatie, MedicinaTradicional Čínu a akupunktura, technické manuály, osteopatie, wellness a přírodní estetiku, trénovat a zdraví Personal Growth a energie terapie. Od té doby se k dnešnímu dni, Ismet nadále vyvíjet a rozšiřovat svou nabídku kromě začlenění každodenní zkušenosti získané v průběhu let, a to jak absolventů magisterských a kontinuální vzdělávání a klinické praxe, aby nové studenty.

Více než dvacet let zkušeností, které prošly velké množství studentů a více než tisíc studentů aktivní za námi. Paralelně k vytvoření školy také zahájila terapeutické centrum s dvojím cílem přispět k výzkumu provádění metod studovaných a slouží jako základní doplněk ve vzdělávání svých studentů.

Ismet v současné době spolupracuje s UCC-UVic (centrální univerzita Katalánska - University of Vic) centra a UCAM (Catholic University San Antonio Murcia).

školní

Proč studovat u nás

 • Máme mají flexibilní plány a studijní metodiky (v osobě nebo online), aby se přizpůsobily svou práci a rodinný život.
 • Absolvent osnovy byly vyvinuty a výcvik založený vede IES (Institut d'Estudis zdraví - ministerstvo zdravotnictví Generalitat de Catalunya).
 • Nabízíme vám vyučovací tým více než 100 profesionálů, kteří kombinují učit se jejich klinické praxi
 • Každý rok jsme provedli přibližně 250 seminář a případ, ať už úvodní nebo specializace
 • Provádíme profesní rozvoj prostřednictvím klinické praxi se skutečnými pacienty a postupů při sportovních akcích. Každý rok asi 18.000 návštěv jsou vyrobeny
 • Dohody s národními a mezinárodními univerzitami získat vysokoškolské tituly se v oblasti přírodních terapií
 • Prostřednictvím trhu práce každý rok více než 200 pracovních otvory pohybovat ... se podívat na Instagram, zveřejníme je zde!
 • ISMETalumni, Alumni sdružení Ismet, nabízí slevy a speciální ceny na různých exkluzivních služeb pro bývalé studenty Ismet ... zcela zdarma služby
 • Jsme jediným pracovištěm v oblasti nacházející se v budově více než 2000m2 v levé Eixample.

A konečně, Ismet Community nabízí bezplatné přednášky a semináře, exkurze, další vzdělávání, informační průmysl a další mimoškolní aktivity.

školní

Online režim

„Tento režim umožňuje studovat vzdělávací programy, a to bez jízdních řádů a bez posunu"

Hlavní rysy režimu online:

 • Didaktický materiál předložený kapitol a témat je doplněno materiálem hodnocení: cvičení, úkoly, zkoušky, poměrové a auto - vyhodnocovací zkoušky, fóra fungovat. To vše, aby zajistily učební a studijní dynamiku, která usnadňuje pochopení a podporuje učení.
 • Personalizované doučování pedagogů specializovaných v této oblasti, které podporují učení a vedení studentů. Interaktivní areál komunita podporuje komunikaci mezi učiteli a studenty a umožňuje vývoj studenta podle svých možností.
 • Podporuje účast studentů. Student je v neustálém kontaktu se svými spolužáky a jeho učitelem. Kromě toho, Průběžná evaluace (fóra, diskuse, skupinové cvičení, e) podporuje motivaci k učení. Všichni spolužáci a učitelé účast na školení (otázky sdílení, nápady a vysvětlení), a tím vytváří „zpětná vazba“ účinek na obou stranách.
 • Je pružnější, protože tam nejsou žádné plány nebo omezenou dobu. Student si zvolí při studiu a na jak dlouho. To vám umožní přizpůsobit kurz, aby každé specifické potřeby.
 • Campus fakulty zůstává aktivní od září do července. V průběhu měsíce srpna student má stále přístup k Campus přezkoumat lekce nebo dohnat na otázky, které jdou pozdě.
 • Průběžné hodnocení. Student je hodnocen s přihlédnutím k jejich evoluční proces v celém průběhu. Tak, protože Kurz začíná až do jeho konečného data, bude hodnocena pomocí různých procesů: cvičení, testy, zkoušky, práce, účast na fórech, atd a součet všech těchto testů, povede k výsledné známky Samozřejmě. Výsledky studentské jsou studovány akademického výboru k dalšímu ověření.
 • Monitorování učení. Online vzdělávací systém Ismet, umožňuje studentům kontrolovat jejich průběh v průběhu procesu učení. V tomto smyslu, že student si je plně vědoma po celou dobu svého aktuálního akademického stavu, a proto se mohou přizpůsobit jejich úroveň studia potřebám každého okamžiku. K překonání materiály nebyly (v současné době probíhá a je regulován podáváním) Proctored zkoušky.

technické požadavky:

 • browser přístroj, který umí přehrávat obsah ve formátu Flash
 • Rozlišení obrazovky minimálně 1024 x 768
 • Připojení k internetu a rychlost doporučená 20MBs
 • Webový prohlížeč Mozilla Firefox je doporučeno. tablet Android, pokud Dolphin webový prohlížeč. Měl Ipad je Puffin webový prohlížeč
 • Plugin Flash Player 6, přinejmenším. Doporučuje, co to pěkně aktualizováno
 • Je vhodné mít základní počítačové dovednosti na uživatelské úrovni.

Určeno

Virtuální kampus Ismet narodil pro všechny ty lidi, kteří práci, osobní nebo dokonce zeměpisná poloha důvodů nejsou schopni pravidelně docházet na hodiny.

Toto školení je zaměřeno na obou lidi bez předchozích zkušeností, kteří chtějí trénovat poprvé v těchto oblastech, jako profesionály, kteří chtějí doplnit své vzdělání nebo recyklovat v tomto poznání, zda terapeuti se specializují v těchto oblastech nebo jiných doplňkových (chiromasseurs, akupunktura, atd), stejně jako zdravotníci chtějí doplnit své vzdělání v této oblasti (lékaři, psychologové, fyzioterapeuti, dávek, atd).

CÍLE

Základním cílem našeho on-line studie je poskytnout komplexní školení v oblasti přírodních terapií, takže studenti mohou získat znalosti nezbytné pro provedení této profese. To znamená, že student se naučí vykonávat funkci z praktického přírodních terapií a bude trénovat s potřebnými odbornými znalostmi pro léčbu s přírodními metodami.

Učitelé a Material

S cílem poskytnout solidní vzdělání a kvality, máme portfolio specializovaných pedagogů v různých oblastech. Takto plní svůj přínos vědomostí, učitelé mají bohaté profesní zkušenosti, které nevyhnutelně obohacuje kvalitu online kurzů dále. Kromě toho mají učitelé byli vyškoleni nabídnout dynamickou a současnou výuku, vhodné pro tento typ tréninku, a koordinuje systém plánování vzdělávání.

Student má poradce / A pro každý kurz, který bude doprovázet jeho vývoj v celém průběhu. Na druhé straně, tam je postava koordinátora on-line, jehož hlavním úkolem je koordinovat interakci mezi studenta-učitele, hodnotí pedagogické postupy a zajistit a podporovat kulturu campus.El výukových materiálů potřebných k provádění kurzů, je prezentován prostřednictvím on-line kampusu. Akademický program byl vytvořen odborníky v této oblasti.

věnování

Učení systému campus Ismet on-line nabízí velkou flexibilitu, pokud jde o plány třídy. Takže vám umožní připojit se k areálu, kdykoli budete chtít a hodiny, které chcete, tak dlouho, jak jdete pokrývající cílů stanovených vyučujícím předmětu.

Na začátku kurzu, bude učitel plánuje jejího obsahu, aby student bude znát od počátku, kdy a jaká témata budou každý týden studovat. Vztah mezi úvěry a hodin věnování je 1 kredit = 10 hodin provozu. Celkový počet kreditů (počet hodin využití) se odkazuje na čas strávený provádění činností a hodnocení a ne na dobu připojení.

certifikované

Po absolvování kurzu / s monografii / y zaregistrována, a jakmile prošel zkouškami posouzení a být si vědom platby, bude certifikát diplom být dodány ve sledované oblasti. Tento certifikát studenta dat, počet hodin (kreditů) kurzy přijata, datum a číslo osvědčení o registraci diploma.El podrobných on-line kurzů je zapečetěný dokument a registrován u školy. Je odeslán prostřednictvím e-mailu poskytnutých areálu v chráněném formátu PDF, takže lze manipulovat v souladu s platnými právními předpisy ve Španělsku o platnosti digitálních dokumentů.

Kariérní vyhlídky

Skříň nebo soukromé konzultace a praktické naturisty Criterion, Criterion pohodlné nebo praktické homeopatii tradiční čínština. Spolupráce: zdravotních středisek a terapie, kosmetické salóny, lázně, lázně a městské lázně, obchody zdravé výživy, tělocvičny nebo střediska deportivos.Se je nepochybně profese s vysokou společenskou poptávku, a tedy s velkou budoucností ,

Mezinárodní

Chcete studovat z vnější strany Španělska? Můžete přistupovat k on-line školení z jakékoliv země na světě a čase, který vám vyhovuje, třídy mají počáteční datum a koncové datum následovat udržet správné tempo, můžete přistupovat, kolikrát chcete během tohoto období čas je omezen, dokud můžete zůstat na akademické půdě, tímto způsobem můžete vidět posílit lekce budete potřebovat vícekrát.

Místa

 • Barcelona

  Carrer de Floridablanca, 18-20 , 08015, Barcelona

 • Spain Online

  Spain Online, Španělsko

  Otázky