Keystone logo
ISM University of Management and Economics MSc v inovaci a řízení technologií
ISM University of Management and Economics

MSc v inovaci a řízení technologií

Vilnius County, Litva

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3 900 / per semester *

Na kampusu

* za semestr.

Úvod

Řízení inovací a technologií

Je navržen a dodáván ve spolupráci s Illinois Institute of Technology (IIT, USA), Technickou univerzitou v Dánsku (DTU, Dánsko) a Nagoyskou obchodní a podnikatelskou univerzitou (NUCB, Japonsko). Tento program je zaměřen na pracující profesionály, kteří nemají titul ve vedení, ale kteří by chtěli prosazovat vyhlídky na kariéru jako manažer. Nabízíme Vám kariérní přechod od specialisty ke manažerovi nebo široká horizontální expanze Vaší kariéry v oblasti inovací a popřípadě v oblasti průmyslových technologií nebo informačních technologií.

Program FOCUS

Inovace je jedním z nejdůležitějších motorů dnešní ekonomiky a velmi často vychází z pochopení celé oblasti a uplatnění nového přístupu. V první řadě vás program osvědčuje pečlivými znalostmi organizačního managementu, které vytvářejí základní chápání hlubší disciplíny inovačního managementu a současně poskytují výkonnou síť pro sdílení pohledů z mnoha různých hledisek. Program se později zaměřuje na řízení inovací ve všech jeho fázích a poskytuje nástroje a pochopení, které jsou nezbytné pro zajištění toho, aby inovace mohla být použita ke zvýšení konkurenceschopnosti jakékoli organizace.

STUDIJNÍ ZÁJEZD DO JAPONSKA

Při studiu na tomto programu mají studenti možnost zvolit si seminář o inovačních a technologických řízeních, který je mezinárodní studijní cestou, který je ve spolupráci s Nagoyskou obchodní a podnikatelskou univerzitou (NUCB) a zahrnuje 10denní návštěvu Japonska se semináři NUCB a navštíví společnosti Toyota, Alpen a Brother. Studium v ​​tomto programu, nejlepší studenti mohou jít do japonské studijní cesty s 40 procent kompenzace.

MOŽNOST DVOJITÉHO STUPNĚ

Dvoustupňová diplomová práce je udělena výlučně studentům, kteří studují další ročník na partnerské vysoké škole:

  • Technologický institut Illinois

Výběrem této možnosti dvojího stupně se první ročník studia uskutečňuje na ISM University, druhý rok studia na Illinois Institute of Technology (způsob studia je online). Diplomová práce je napsána a obhajována na ISM University.

O Škole

Otázky