Keystone logo
International School of Management (ISM) MA podnikání
International School of Management (ISM)

MA podnikání

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 5 700 / per semester *

Na kampusu

* • Možné jsou i měsíční platby. • Přihlaste se do tohoto programu do 15. března (pro studium začínající na podzim) a získejte slevu 1 500 Euro na poplatku.

Úvod

V Entrepreneurship Master budete trénováni v řízení podniku: ať už jde o založení, rozvoj nebo založení úspěšného start-upu. Od prvního podnikatelského nápadu až po vyzrálý podnikatelský plán budete rozvíjet obchodní modely v praktických projektech a budete tak optimálně připraveni na vstup do start-up ekosystému.

Entrepreneurship Institute v ISM vám aktivně radí a podporuje vás v počátečním procesu a při podávání žádostí o vládní financování. Součástí vašeho studia podnikání je také semestr v zahraničí na jedné z našich 190 partnerských univerzit . Všechny studijní programy ISM jsou akreditovány AACSB .

Budeš:

  • rozšiřte své znalosti obchodní administrativy
  • poznat mezikulturní zvláštnosti
  • zdokonalte své znalosti cizích jazyků a
  • mají možnost absolvovat mezinárodní dvojitý diplom na jedné z našich partnerských univerzit.

S volbou "Fast Track" můžete vynechat semestr svého studia v zahraničí a zkrátit si dobu stáže. To vám umožní dokončit magisterské studium pouze za 3 semestry . Předpokladem je: přinesete 210 ECTS ze svého bakalářského studia (alternativní přijetí do Fast Track je možné na základě prokázané praxe nebo absolvováním ISM Pre-Master).

Získejte mezinárodní dvojitý titul

Na ISM můžete získat mezinárodní dvojitý diplom z marketingu. Kromě magisterského studia ISM získáte druhý, mezinárodně uznávaný magisterský titul. V závislosti na partnerské univerzitě je to dokonce možné jako součást integrovaného semestru v zahraničí, což vám umožní získat dva magisterské tituly za pouhé dva nebo dva a půl roku.

Důležité termíny:

  • Sleva na poslední hovor: Zaregistrujte se do tohoto programu do 15. června (pro studium začínající na podzim) a získejte slevu 500 Euro na poplatku.
  • Včasná sleva: Zaregistrujte se do tohoto programu do 15. března a získejte slevu 1 500 Euro na programy začínající na podzim.

Žadatelé, kteří potřebují studijní vízum do Německa, prosím požádejte nejpozději v následujících termínech:

  • 15. července pro všechny programy začínající na podzim
  • 15. prosince pro všechny programy začínající v jarním semestru příštího roku.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Akreditace

Poskytování programů

O Škole

Otázky