Keystone logo
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Úvod

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona je vzdělávací instituce specializující se na programy distančního vzdělávání. Multidisciplinární charakter, učí postgraduální vzdělávání v různých disciplínách v oblastech, jako je podnikání, vzdělávání, psychologie, práva a sportu, mimo jiné, je odkazem ve španělských on-line vzdělávacích center. ISEB, vědomý si nejnovějších společenských a tržních trendů, zahrnuje ve většině svých vzdělávacích programů obsah Emoční inteligence, koučování, NLP a společenskou odpovědnost firem tak, aby budoucí odborníci mohli rozvíjet svůj plný potenciál ze společensky odpovědného pohledu.

Díky zcela flexibilní metodě si studenti mohou vybrat datum zahájení svého vzdělávacího programu a společně se svým vyučujícím navrhnout individuální studijní plán tak, aby mohli studovat svým vlastním tempem, a tak mohli kombinovat své studium s pracovním životem. Navíc, díky naší metodě 24/365, bude student mít vždy k dispozici školitele 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, 365 dní v roce.

ISEB je oficiálním centrem spojeným s Univerzitou Isabel I, jednou z nejvýznamnějších španělských univerzit v oblasti distančního vzdělávání, která je projektována v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání a která poskytuje kredity ECTS (European Credit Transfer System) ve všech vzdělávacích programech. , což zaručuje jeho kvalitu a homogenitu.

Jako jedna z nejlepších institucí pro distanční vzdělávání je ISEB podle Financial Magazine na čtvrtém místě ve vzdělávacích centrech a nedávno obdržel certifikát kvality EFQM.

Všechny vzdělávací programy školy jsou doprovázeny anglickým programem ISEB, volitelným a volným kurzem angličtiny, který umožní studentům získat potřebné jazykové dovednosti pro rozvoj na mezinárodní scéně.

Po ukončení studia programu Master, Postgraduate a Executive Development obdrží student dvojí titul vydaný ISEB, který je potvrzen a certifikován univerzitou Isabel I:

  • Magisterský, postgraduální nebo výkonný rozvojový program
  • Program ISEB English

Pro usnadnění administrativních postupů mohou všichni studenti, kteří nejsou členy EU, požádat o apoštoli v Haagu ve všech obdržených titulech a udělit mezinárodní platnost svého studia.

Místa

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,177, 08018, Barcelona

Otázky