Keystone logo
ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

Úvod

Vaše Pathway k vedení

Aby se naši studenti stali profesionály, které chce mít každý klient po svém boku, je zapotřebí metoda, která překonává umělou propast mezi teorií a praxí, od abstrakce hypotetického případu k přímé aplikaci v reálném případě. To je skutečné školení, které čelí skutečným případům nejvyšší poptávky a ve skutečném prostředí.

Naši studenti jdou touto cestou vedeni odborníky z nejvýznamnějších národních a mezinárodních firem. Pouze s těmito učiteli a touto metodou se mohou stát nejlepší verzí sebe sama a úspěšně dosáhnout svých profesních cílů.

Proč studovat na ISDE?

ISDE byla vizionářem ve vytváření jediné vzdělávací instituce vytvořené hlavními právními kancelářemi na celém světě. Od svého založení je průkopníkem a představuje první školicí středisko, které zavedlo skutečnou praktickou metodiku a integruje naše studenty do hlavních světových advokátních kanceláří. Poznejte nový zákon, inteligentní zákon. Vůdci firem vás vytrénují z excelence a začlení do svých řad.

Co hledají advokátní kanceláře, společnosti a partneři ISDE?

Zástupci advokátních kanceláří, které založily ISDE, a v současnosti více než 200 partnerů, měli jasný cíl: spolehnout se na instituci, která by mohla vybrat ty nejlepší talenty z univerzit a doplnit ji odborným vzděláváním. Proto dosahujeme toho, že krok ze třídy do řad advokátní kanceláře a společnosti je přirozený a splňuje jejich vysoké standardy poptávky.

Dějiny

ISDE je akademická instituce zrozená ze srdce právnické profese. Na jeho založení se podíleli zástupci hlavních národních a mezinárodních firem s cílem vytvořit akademickou instituci, která bude nabízet školení na nejvyšší úrovni.

ISDE vybírá talentované studenty z předních národních a mezinárodních univerzit, nabízí školení založená na excelenci, a proto je s dostatečnými zárukami uvádí do profesních struktur.

ISDE je centrum přidružené k Univerzitě Complutense v Madridu. Její studenti jsou školeni na některých z nejprestižnějších mezinárodních univerzit, jako jsou Georgetown University, NYU, Miami University a Jindal Global University, lídři v mezinárodních žebříčcích.

Tento dvojitý příspěvek nejlepších akademických a profesionálních partnerů konfiguruje globální vzdělávací model, který prolomí umělou propast mezi teorií a praxí a promění se v komplexní metodu profesionalizace.

Výzkumná střediska

Výzkumná centra jsou typem spolupráce s ISDE za účelem realizace aktivit souvisejících s odbornou přípravou a výzkumem v oblasti práva a ekonomiky.

Výzkumná centra byla vytvořena s cílem podporovat spojenectví s externími partnery a institucemi z různých oblastí s cílem podpořit rozvoj společenské odpovědnosti podniků. Cílem je posílit vztahy s obchodním a profesním sektorem prostřednictvím různých iniciativ výzkumu a školení vyvinutých v rámci výzkumných center ISDE.

Výzkumná centra ISDE:

 • Výzkumné centrum ISDE o blockchainu a právu
 • ISDE Research Center on Compliance
 • Výzkumné centrum ISDE o sportovním právu
 • ISDE Research Center ve spolupráci s Brains School Master

Profesionální partneři

ISDE se zrodilo z odborných kruhů, když se zástupci nejprestižnějších advokátních kanceláří rozhodli založit instituci, která vybírá talentované studenty, aby jim poskytli školení založená na excelenci, a tedy potenciál je úspěšně integrovat do svých týmů.

Přední advokátní kanceláře, jako jsou londýnské Magic and Silver Circle , americké firmy, kontinentální Evropa nebo asijský trh, firmy poskytující profesionální služby, jako je velká čtyřka , nadnárodní společnosti, instituce, partneři související se sportem, přispívají svými nejlepšími odbornými znalostmi -jak navrhovat, řídit a učit naše různé programy.

Akademičtí partneři

Jsme hrdí na to, že máme národní a mezinárodní akademická partnerství s cílem nabídnout současné i globální zkušenosti se vzděláváním našich studentů.

Do projektu se zapojilo více než 250 advokátních kanceláří a společností ve více než 50 zemích.

ISDE udržuje úzký vztah s obchodním a akademickým sektorem. V současné době spolupracuje s více než 250 přidruženými advokátními kancelářemi a společnostmi z více zemí. ISDE navíc spolupracuje mimo jiné s prestižními univerzitami, jako je New York University, Georgetown, University of Miami a Jindal Global University.

Cíl této spolupráce je dvojí: zajistit, aby studenti získali trvale aktualizovaná školení a příležitosti k rozvoji své profesní kariéry, a také podporovat spolupracující advokátní kanceláře a společnosti, aby byly konkurenceschopnější a společensky odpovědnější díky zapojení mladých talentů vyškolených v oblasti prostředí mezinárodní excelence.

Fakulta

Fakulta ISDE je složena z odborníků s rozsáhlými zkušenostmi z výzkumu a výuky. Většina z nich jsou lékaři a praktikující právníci v předních advokátních kancelářích a společnostech, což dokazuje jejich zásluhy ve výzkumu spojeném s praktickým hlediskem profese.

Vlastnosti kampusu

Naše kampusy a ředitelství

Naši studenti budou mít přístup do různých kampusů podle typu programu, který studují. Vybaveni nejnovější technologií a umístěných v nejvýznamnějších čtvrtích každého města, v kterémkoli z jeho čtyř míst, najdou příležitosti k provozování sportu, navštěvují kurzy, konference a mistrovská zasedání, která doplňují jejich akademické programy. Činnosti podporované ISDE jsou zaměřeny na získání větších znalostí a posílení vztahů mezi studenty.

Tech & Digital

ISDE kopíruje pracovní prostředí předních advokátních kanceláří a společností. Proto mají naši studenti jako nezbytnou podporu jejich školení přístup ke stejným nástrojům, které poskytují nové internetové technologie.

Madrid

Madrid je rušné město, které neustále roste. Mnohými považován za přirozenou obchodní křižovatku mezi Evropou, Amerikou a Afrikou. Areál ISDE se nachází ve finanční čtvrti, v blízkosti ústředí předních právnických firem a společností, jejichž odborníci tvoří její fakultu, a kde studenti ISDE provádějí několik interních workshopů.

Barcelona

Nachází se v jedné z nejpůvabnějších částí města a v budově, která spojuje tradici své historie s veškerým komfortem pro studenty. Areál ISDE v Barceloně má všechny podmínky k tomu, aby poskytoval nejlepší prostředí pro školení a pokrok založený na excelenci.

New York

Centrála ISDE, která se nachází v centru New Yorku, je místem, kde jsou koordinovány všechny operace amerického programu, včetně akademických aliancí s prestižními univerzitami po celé zemi.

Asturie

Areál ISDE, který se nachází v centru města Oviedo, je místem, kde ISDE poskytuje své školicí služby pro sever Španělska výukou kurzů v sídle až po školení šitá na míru pro skupiny nebo společnosti.

  Místa

  • Madrid

   C. de Serrano, 208, , Madrid

  • New York

   350 5th Ave, , New York

   • Oviedo

    ISDE Law Business School, , Oviedo

    • Madrid

     Madrid, Španělsko

     Otázky