Keystone logo
ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

Úvod

O IGBS

ISDC Global Business School je odnož International Skill Development Corporation, společnosti, která začala sdělovat rozvoj dovedností pro zítřek.

Náš sortiment vzdělávacího portfolia zahrnuje programy a služby uspokojující poptávku všech věkových skupin a průmyslových odvětví. Spolupracujeme se školami, vysokými školami, univerzitami a vládami na celém světě při propagaci naší sady odborných a akademických kvalifikací, které podporují udržitelný růst pro šíření budoucích dovedností.

IGBS je hrdým nadnárodním vzdělávacím partnerem University of the West of Scotland, který uděluje bakalářským a magisterským studijním programům vysoké standardy kvality.

Naše finanční tituly jsou akreditovány mezinárodními profesními orgány včetně CIMA, ACCA, IPA a CMI, což studentům poskytuje po ukončení studia konkurenční výhodu nad ostatními. Jsou určeny studentům k dosažení dokonalé kombinace teoretických znalostí a praktických zkušeností. Posiluje to nejen jejich kariéru, ale také je vybavuje dovednostmi nezbytnými pro zvládání neobvyklých situací na pracovišti.

Budování úspěšné budoucnosti

V IGBS věříme v budování budoucnosti tím, že budeme školit studenty, aby měli ty nejlepší dovednosti, které vyžaduje více průmyslových odvětví. Je to možné pouze díky společnému úsilí naší poutavé a vysoce kvalifikované fakulty, specializovaného podpůrného personálu, používání pokročilých technologií a odhodlání našich studentů.

Nabízíme kombinaci programů, které jsou prováděny na základě prezenčního, víkendového a distančního vzdělávání. Studenti si mohou s pomocí našich profesorů a studijních materiálů, které poskytli, vybrat ten, který nejlépe vyhovuje jejich rozvrhu a pracuje na jejich úspěchu. Umožnili jsme speciální přepravní služby studentům prezenčního studia, kteří odjíždějí ze Sharjahu, Ajmanu a Dubaje do kampusu.

Příprava studentů na skutečný svět

Naše třídy v Sharjah jsou vybaveny nejmodernější technologií, která pomáhá studentům učit se nejlepším možným způsobem. Areál je vybaven obrovskou knihovnou, rekreačním střediskem a venkovním sportovním areálem, kde mohou studenti trávit svůj volný čas s přáteli.

Místa

  • Sharjah

    Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah, , Sharjah

    Programy

      Otázky