Keystone logo
ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

Úvod

ISCTE Business School sleduje svůj původ až k dřívějšímu oddělení manažerských věd, které bylo vytvořeno v roce 1972. Škola je uznávána pro svou vynikající kvalitu ve vzdělávání a výzkumu, mezinárodní a multikulturní prostředí a pevné spojení s obchodním světem, které nabízí našim výjimečným absolventům. , vedení podnikání a inovace.

ISCTE Business School je jednou z pěti škol, které tvoří ISCTE , spolu se Školou sociologie a veřejné politiky, Školou sociálních a humanitních věd, Školou technologie a architektury a Školou aplikovaných digitálních technologií (umístěnou v Sintře).

7 důvodů proč si vybrat ISCTE Business School

1. Podnikatelské myšlení

Na ISCTE Business School má každý student možnost seznámit se s obchodním světem podrobněji. Buďte připraveni úspěšně reagovat na výzvy, kterým čelíte od prvního dne vašeho pracovního života.

Tento kontakt je v každém kurzu konstantní:

 • Praktické úkoly - Ve velké většině předmětů studenti provádějí praktické úkoly, skupinové nebo individuální, které analyzují konkrétní problémy společností.
 • Závěrečný projekt (vysokoškolák) - Všichni vysokoškoláci mají v posledním roce předmět projektu, ve kterém se provádí prohloubené studium dané obchodní reality.
 • Centrum podpory podnikání - AUDAX - ISCTE Business School je hlavním zakladatelem Audaxu, centra, které pomáhá nově absolventům studentů zajímavým nápadem začít podnikat. Podporuje projekty z právního a organizačního hlediska a dokonce přidružil investiční fond, který financuje založení nových společností.
 • Učitelé s vysokými obchodními zkušenostmi - Škola má řadu pozvaných učitelů, kteří vykonávají významné role v hlavních portugalských společnostech a kteří předávají všechny své zkušenosti a praktické znalosti ve třídě.

2. Unikátní mezinárodní kontakt

ISCTE Business School v současné době zaměstnává kolem 250 studentů ve více než 30 zemích v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe a Asii a přijímá kolem 400 zahraničních studentů z více než 40 národností navštěvujících bakalářské stupně, magisterské kurzy nebo letní univerzity na ISCTE Business School. Tento multikulturalismus umožňuje studentům zažít v rámci své školy velmi rozmanité zkušenosti a kultury.

3. Úspěšná kariéra

Míra zaměstnanosti nedávných absolventů školy je 100% po 3 měsících ukončení kurzu. V případě magisterských studentů je to 80% umístění před dokončením magisterského studia.

4. Kultura odměňování excelence

Zásluhy a individuální úsilí jsou základními hodnotami moderní a demokratické společnosti. ISCTE odměňuje ty, kteří dělají vše pro to, aby dosáhli úrovně excelence jak na začátku svého kurzu (vstupní cena), tak na konci svého kurzu (nejlepší studentská cena).

5. Rozvoj měkkých dovedností

ISCTE Business School nabízí svým studentům během tří let studia možnost navštěvovat předměty, jejichž cílem je rozvoj průřezových osobních kompetencí, jako například: schopnost rozvíjet samostatnou práci i týmovou práci, provádět individuální výzkum, analyzovat složité situace a komunikovat. Cílem je připravit budoucí absolventy, aby na jedné straně prohloubili své znalosti v následných studijních cyklech a na druhé straně se plně integrovali do trhu práce.

6. Vyučovací metody a pedagogická kvalita

ISCTE Business School má velkou tradici ve výuce v oboru Management:

 • Fakulta ISCTE Business School vytvořila více než 100 knih v různých manažerských oborech, z nichž mnohé jsou nyní povinny číst na jiných portugalských univerzitách;
 • Mezi studenty a fakultou existuje úzký pracovní vztah;
 • Studenti těží z týdenních kontaktních hodin, nepřetržitého e-mailového kontaktu a trvalého vztahu s absolventy po celou dobu jejich profesionálního života.

7. Duch

Studium na ISCTE je také příležitostí, jak si užít vynikající studijní podmínky a podílet se na prostředí, kde volný čas, sport a kultura zaujímají velmi důležitý prostor.

Statistika

ISCTE Business School má přibližně 181 učitelů rozmístěných po jejích šesti odděleních: účetnictví, ekonomika, finance, marketing, provoz a management, kvantitativní metody pro management a ekonomiku a lidské zdroje a organizační chování.

V současné době je do 7 vysokoškolských programů, 15 magisterských programů a 4 doktorandů nabízených školou přihlášeno více než 3 500 studentů.

  Žebříčky

  Akreditace

  Akreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • Lisbon

   ISCTE-IUL Business School International Admissions Office Office 1W2 Avenida das Forças Armadas

   Otázky