We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

International Reformed University and Seminary

International Reformed University and Seminary

International Reformed University and Seminary

Úvod

International Reformed University and Seminary ( IRUS ) je instituce biblického vysokoškolského vzdělávání, jejímž posláním je připravovat členy věřící komunity v severoamerickém regionu, včetně Los Angeles a dále po celém světě, pro službu budoucím i laickým vůdcům nejen v korejských přistěhovaleckých církvích na světě, ale také ve všech církvích Božích. Tato příprava má vyškolit muže a ženy, kteří jsou schválenými dělníky, kteří se nemusí stydět a správně zacházet se slovem pravdy, aby se mohli vyvíjet v Bohu.

International Reformed University and Seminary poskytují přístup k vysokoškolskému vzdělání všem členům církve v komunitě přistěhovalců. International Reformed University and Seminary uznávají, že učení je celoživotní proces, a učiní vzdělávání dostupnějším a dostupnějším.

IRUS podporuje vzájemné vztahy, které usnadňují partnerství pro vzájemný úspěch v přidružení ke církvím a denominacím, aby vychovávali vedoucí církví.

International Reformed University and Seminary poskytují kvalitní výuku zaměřenou na akademické výsledky a osobní a profesní růst a využívají vhodné technologie k prosazování programů, služeb a operací na podporu výuky a učení.

International Reformed University and Seminary nabízí vysoce kvalitní studijní programy, které absolventům umožňují využívat a aplikovat své biblické znalosti a teologii ve svém osobním životě a ve službách.

Místa

  • Los Angeles

    Vermont Avenue,125, 90004, Los Angeles

    Otázky