Keystone logo
© BIMM University
iQualify UK

iQualify UK

iQualify UK

Úvod

iQualify UK je organizace registrovaná ve Velké Británii, která byla založena, aby poskytovala to nejlepší ve vzdělávání prostřednictvím kurzů a kvalifikací pro ty, kteří byli dříve vyloučeni z důvodu financí nebo nutnosti pracovat spíše než studovat. Proto nabízíme kvalitní výrobky za dostupnou cenu.

Moderní britské vzdělávání

iQualify UK spočívá v řadě charakteristik, které v současných institucích často chybí:

 • Nejlepší fakulta
 • Osobní interakce
 • Celostní zkušenost
 • Profesionální kultura
 • Mezinárodně propojené

Spojujeme nejlepší fakultu

iQualify UK je tým odborníků z řady institucí. Dáváme dohromady to nejlepší a jak budeme vyvíjet, budeme rozšiřovat síť fakult.

Osobní interakce

Přístup studentů k osobní interakci se členy fakulty prostřednictvím Skype, e-mailu nebo telefonu a možnost prohlížet si živé přednášky.

Nabízí holistický zážitek

Nabízíme ucelený zážitek jak z prostředí, tak z filozofie výuky, aby byl zážitek z učení daleko za úroveň učebnice. Online prostředí podporuje výukovou filozofii, která podporuje učení prostřednictvím diskurzu mezi studenty a fakultou i mezi studenty samotnými. Například online kurzy jsou navrženy tak, aby podporovaly diskusi studentů o příslušných případových studiích a současných příkladech.

Profesionální kultura

iQualify UK řídí akademičtí a obchodní profesionálové, kteří se starají o své studenty a jejich vzdělání.

Silné mezinárodní vazby

S orientací na mezinárodní obchod.

Tyto prvky spolu s naším britským dědictvím nám umožňují soustředit silné stránky profesionální sítě na nabídku personalizovaných služeb našim studentům.

Naše poslání

iQualify UK je poskytovat studentům po celém světě vysoce kvalitní a cenově dostupné vzdělání s mezinárodními standardními kvalifikacemi a dovednostmi, které poskytuje vynikající obsah i zkušenosti s učením.

139115_pexels-photo-3762806.jpeg

Jak pracujeme

iQualify UK je zcela nezávislá vzdělávací organizace věnovaná našim studentům. Naše kurzy poskytujeme hlavně prostřednictvím následujících dvou metod:

 • Metoda výuky blokové výuky
 • Metoda online učení

Metoda výuky blokové výuky

Bloková výuka ve třídě kombinuje výuku ve třídě s online informacemi, aby vám poskytla to nejlepší z obou! Proto vám nabízíme výběr studijních metod podle vašich osobních preferencí. Jednou z hlavních výhod však je, že vám umožňuje studovat i při práci.

Výuka ve třídě se obvykle uskutečňuje v bloku tří až pěti dnů na akademické půdě přes víkend. Každý vyučovaný blok bude pokrývat jednu z jednotek. Poté máte několik týdnů na to, abyste provedli průzkum a dokončili svůj úkol před dalším vyučovacím blokem. Tato soustředěná aktivita vám poskytne porozumění a znalosti, které potřebujete. Online prvek je poskytován prostřednictvím naší výukové zóny. Obsahuje obsah kurzu, včetně materiálů ke čtení a cvičení pro sebehodnocení, které vám pomohou při studiu. Pokud tedy existuje něco, čemu nerozumíte nebo o kterém potřebujete více podrobností, pak to obvykle najdete ve výukové zóně.

Metoda online učení

Online učení je moderní alternativou k tradičnímu vzdělávání, které vám nabízí možnost studovat z domova ve svém volném čase - nebo z práce nebo kdekoli se rozhodnete. Je to vaše příležitost naučit se nové dovednosti a dosáhnout svých cílů, poskytujeme vám prostředky a flexibilitu pro zlepšení vaší kariéry.

Jsme jedním z nejzkušenějších poskytovatelů online vzdělávání v oboru. Nabízíme kvalifikace schválené předními odbornými a akademickými orgány, abyste získali jistotu uznané kvalifikace. Výběrem iQualify UK si zvolíte flexibilní a cenově dostupný způsob, jak se učit nové nebo rozvíjet své stávající dovednosti nebo získat další kvalifikaci.

Jakmile se zaregistrujete, obdržíte své přihlašovací jméno a heslo pro výukovou zónu, kde najdete všechny své materiály a informace o podpoře. Zašleme vám také kontaktní údaje vašeho online lektora.

Který iQualify UK je pro vás tou pravou cestou?

Nabízíme širokou škálu profesionálně akreditovaných kurzů. Protože cíle a ambice každého člověka jsou odlišné, chceme se ujistit, že kurz, který chcete studovat, je pro vás tou pravou volbou. Možná už máte velmi jasnou představu o tom, co chcete nebo potřebujete studovat. Pokud si nejste jisti, jaký předmět si zvolit nebo na jaké úrovni začít, zvážení následujících bodů vám může pomoci učinit správné rozhodnutí:

 1. Nejprve přemýšlejte o tom, co byste se chtěli naučit, a proč. Možná budete chtít získat kvalifikaci, abyste své vzdělání posunuli na vyšší úroveň, získali lepší pozici v práci nebo se naučili něco nového, abyste naplnili vášeň. Ať už jsou vaše důvody a zájmy jakékoli, nabízíme řadu kurzů, které vám pomohou dostat se tam, kam chcete.
 2. Musíte také vzít v úvahu množství času, které můžete nebo chcete věnovat studiu. Víme, že byste mohli mít velmi rušný život nebo že jste dlouho neučili a chtěli začít pomalu. Všechny naše kurzy nabízejí flexibilní možnosti učení, které vám budou vyhovovat, abyste mohli studovat tak rychle, jak chcete, nebo absolvovat celý studijní pobyt.
 3. Nakonec je důležité zvážit, jaké jsou vaše zkušenosti, když přemýšlíte o tom, na jaké úrovni chcete začít. Pro některé lidi je to nejtěžší rozhodnutí ze všech, ale můžeme jim pomoci. Neměli byste se nechat odradit mířením vysoko, ale nechcete si vzít něco, čeho nebudete schopni dosáhnout. Vaše rozhodnutí bude záviset na rovnováze vašich zkušeností, předchozího vzdělání a času, který jste ochotni a schopni věnovat studiu.

Nabízíme širokou škálu předmětů a úrovní a mnoho kurzů nepotřebuje žádnou předchozí kvalifikaci, takže pokud splňujete základní požadavky a myslíte si, že to zvládnete, jste připraveni. Pokud máte stále nějaké dotazy, přečtěte si naši stránku s často kladenými dotazy nebo nás kontaktujte.

139114_pexels-photo-3781529.jpeg

Online lektoři

Jakmile se zaregistrujete na některou z našich kvalifikací, bude vám přidělen specializovaný lektor, který je pečlivě vybraným odborníkem na předmět v oboru vašeho studia. Každý z našich lektorů má zkušenosti s výukou online kurzů a zná výzvy i výhody online učení.

Váš lektor vám poskytuje akademickou podporu a odpovídá na všechny dotazy týkající se vaší kvalifikace, včetně jejího obsahu a hodnocení. Zajistí, že jste plně připraveni úspěšně absolvovat své úkoly a zkoušky (pokud existují) poskytnutím a označením účinných pomůcek pro revizi, jako jsou testovací práce a falešné zkoušky. Všechny vaše příspěvky jsou konstruktivně označeny, takže přesně víte, kde jsou vaše silné a slabé stránky.

Váš lektor se zavázal, že vás bude podporovat ve studiu, a existuje několik způsobů, jak je kontaktovat:

 • E-mailem: Ptejte se ve svém vlastním nepřetržitém čase; váš lektor odpoví odpověďmi a radami do 24 hodin (pracovních dnů).
 • Prostřednictvím zařízení pro online chat: Zeptejte se na svou otázku, když je vám čerstvá, a komunikujte se svým učitelem v reálném čase, když je online.
 • Přes telefon nebo přes Skype: Kontaktujte svého lektora telefonicky během jeho pracovní doby a on vám okamžitě pomůže.

Naši studenti nám říkají, že mít někoho, kdo by jim pomohl provést materiál a poskytnout podporu, když to potřebuje, je při online studiu opravdu důležité. Správná podpora může mít zásadní význam.

Upozorňujeme, že lektora budete mít, pouze pokud studujete kvalifikaci; kurzy nezahrnují přístup k lektorovi (a podle toho mají nižší cenu). Pokud si nejste jisti rozdílem, kvalifikace bude mít „úroveň“ a bude od hodnotící organizace.

Výuková zóna

Všechny naše kurzy a kvalifikace jsou poskytovány prostřednictvím výukové zóny iQualify UK . Studenti obdrží přihlašovací jméno a heslo, jakmile dokončí registraci pro vybraný kurz nebo kvalifikaci.

Zkoušky a úkoly

Aby studenti dosáhli svých ambicí a dosáhli požadovaného výsledku, musí projít nějakou formou hodnocení. Obvykle se jedná o zkoušky a úkoly pro vybrané kurzy a kvalifikace.

Místa

 • London

  11 Selsdon Way, London, E14 9GL, UK, E14 9GL, London

Otázky