Keystone logo
IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

Úvod

IPSL Institute for Global Learning nově definuje vysokoškolské vzdělávání v 21. století - využívá mezinárodní partnerství, které odstraňuje hranice mezi akademickou sférou a společností, a záměrně přizpůsobuje zkušenosti studentů s výzvami a příležitostmi dnešního světa. Naše jedinečné vzdělávací prostředí se vyznačuje intelektuální přísností, otevřeností, vzájemností, kreativitou a schopnostmi a odhodláním posílit postavení.

Původně známý jako „The International Partnership for Service -Learning ™ and Leadership“ - IPSL, založená v roce 1982, je vzdělávací organizace sloužící studentům, univerzitám, univerzitám, neziskovým organizacím a dalším servisním agenturám po celém světě prostřednictvím podpory programů, které spojují dobrovolnickou službu s komunitní a akademické studium.

V souladu s naší tradicí průkopníků vzdělávání IPSL nedávno zahájila naši nejnovější iniciativu v roce 2017 ... Komunitní organizování a sociální aktivismus nebo jednoduše „COSA“.

77411_BaanTonChokVillage-DOBROVOLNICTVÍ-VÝUKA10.JPG

Co motivuje IPSL?

IPSL usiluje o to, aby byla mezinárodní angažovanost etičtější, přístupnější a udržitelnější, a to usnadněním vztahů a učení mezi studenty a zástupci sociálních změn po celém světě. Na rozdíl od stáží IPSL „neumisťuje“ studenty, ale spíše nabízí studentům příležitosti spojit se s našimi organizacemi pro sociální změny (našimi partnery) ve 4 zemích.

IPSL dnes nabízí plně akreditované postgraduální programy a kreditní programy bakalářského studia služeb v zemích po celém světě-programy, kterých se zúčastnilo více než 4 000 studentů z více než 400 univerzit nebo vysokých škol v USA a 25 dalších zemí. IPSL investuje přes 83% svých příjmů z programu přímo zpět do komunit, kterým slouží.

Místa

 • Portland

  4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200, 97214, Portland

 • Cusco

  Cusco, Peru

  • Medellín

   Medellín, Kolumbie

   • Hanoi

    Hanoi, Vietnam

    • Thessaloniki

     Thessaloniki, Řecko

     • Cartagena

      Cartagena, Kolumbie

      • San Lucas Tolimán

       San Lucas Tolimán, Guatemala

       Otázky