Keystone logo
Instituto Politécnico de Santarém

Instituto Politécnico de Santarém

Instituto Politécnico de Santarém

Úvod

Prezentace a stanovy

IPSantarém je veřejná polytechnická vysoká škola ve službě společnosti, jichž se dopustil na kvalifikaci senioři, pro výrobu a šíření znalostí, tvorby, přenosu a šíření znalostí odborného přírody, kultury, vědy, technologie, umění, cílený výzkum a experimentální vývoj, s důrazem na centrálnost studenta a okolní komunitu v mezinárodním rámci.

IPSantarém

To bylo vytvořeno dne 26. prosince 1979 o mocí zákona č 513 T / 79. Na začátku jsem pochopil Agrární školu Santarém a škola školství Santarém. Koncem roku 1985 byl vytvořen School of Management and Technology Santarém. V roce 1986 byl začleněn do Institute of Tomar průmyslovou školu, v roce 1997, vedla k polytechnického institutu Tomar. V roce 1997 vytvořil Rio de Sport škola major a v roce 2001 byl integrovaný do zdravotnické škole Santarém. IPS je uznáván jako centrum vývoje a odkazu v oblasti vzdělávání, kultury a výzkumu vyvinuté v regionu, která byla vytvořena v 70. letech, v současné době zahrnuje pět škol, čtyři ve městě Santarém a města Rio Maior. Integrován v ústavu jsou také sociální služby, které poskytují ubytování pro studenty, stipendia, jídelny, lékařská pomoc, stejně jako celá řada sportovních zařízení k praxi různé sporty, někteří rozšíří na escalabitana komunitu.

IPSantarém podporuje institucionální spolupráci a efektivní mobilitu všech svých agentů, národní i mezinárodní úrovni, zejména v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání a komunity portugalsky mluvících zemích.

Účastní se styčných činností pro společnost, včetně šíření a předávání znalostí, jakož i ekonomickou hodnotu vědeckých poznatků a aby byly vytvořeny podmínky pro všechny kvalifikovanými občany, aby měli přístup k vyššímu vzdělání a učení se po celý život.

Místa

  • Santarém

    Complexo Andaluz Apartado 279 2001-904, , Santarém

Otázky