Keystone logo
© IPAG IE
IPAG Business School

IPAG Business School

IPAG Business School

Úvod

IPAG Business School je francouzská vysoká škola se sídlem v Paříži a Nice na Francouzské riviéře. Naším posláním je vzdělávat manažery o rychle se měnícím celosvětovém prostředí a vytvářet kvalitní výzkum s národní a mezinárodní viditelností. Škola se opírá o špičkový výzkum, který obohacuje akademické principy jejích předmětů, skvělou síť s podnikatelským sektorem, ocenění mezi studenty pro rozmanitost kultur a znalostí a zvyšování povědomí našich studentů o hlavních současných problémech a etice.

Škola nabízí řadu programů od BTS (2letý titul) po DBA (8letý titul), včetně bakalářského (3leté), MBA (5letého) a programu Grande École (5let Magisterský titul a akreditace EFMD). Upravili jsme také online programy pro ty, kteří preferují větší flexibilitu ve studiu. Profesionálové mohou také absolvovat různé krátké nebo diplomové kurzy, jako je magisterský v oboru Management & CSR od IPAG Executive Education. Díky mezinárodní síti více než 130 partnerských univerzit ve 37 zemích mají studenti na výběr z velkého výběru mezinárodních destinací, když se rozhodují studovat semestr v zahraničí. Každý rok škola přivítá více než 1 000 zahraničních studentů přitahovaných francouzskými obchodními školami a programy IPAG. S předním výzkumem se IPAG objevuje také v nejrenomovanějších žebříčcích (Shanghai, RePEc).

Naše mise

Vzdělávat manažery pro rychle se měnící celosvětová prostředí a vytvářet kvalitní výzkum s národní a mezinárodní viditelností

Za tímto účelem IPAG Business School spoléhá na:

 • Špičkový výzkum, který obohacuje akademické principy svých předmětů
 • Skvělá síť s obchodním sektorem
 • Ocenění mezi studenty pro rozmanitost kultur a znalostí
 • Zvyšování povědomí našich studentů o hlavních současných problémech a etice
 • Naším cílem je vychovat multikvalifikované, přizpůsobivé a odpovědné manažery.

Vlastnosti kampusu

V Paříži, na úpatí Eiffelovy věže a v srdci oblasti Saint-Germain des Prés
Náš kampus v srdci Paříže v Beaugrenelle v 15. obvodu nabízí 5 000 m², kompletní s mediální knihovnou, četnými studovnami a jídelnou. Náš "historický" pařížský kampus má ideální polohu v srdci Saint-Germain-des-Prés, což je vyvýšené místo pro kulturní a intelektuální život hlavního města.

V Nice, mezi mořem a horami
IPAG Business School má také své kořeny v srdci Nice již více než 30 let, na místě, kde se nacházela bývalá Chambre des Métiers. Náš kampus, který je památkově chráněn, vítá více než 1 000 studentů více než 40 národností. Prostředí pro studium je ideální: dvě velká divadla, zahrada, kavárna a slunná terasa.

  Stipendia a financování

  Zasloužilé stipendium

  Každý rok jsou na každém kampusu nejlepší studenti programu Grande École mimo PGE3 odměněni za své vynikající výsledky v podobě sníženého školného.

  Kritéria způsobilosti: Akademické výsledky.
  Hodnota: Finanční odměna od školy pro 3 nejlepší studenty v každé super propagaci, bez ohledu na status studenta (střídající se nebo ne). Při střídání: přenést na studenta. Za PGE5 jsou oceněni první 3 studenti v superpovýšení počátečního školení a první 3 studenti v superpovýšení Double Diploma.

  Stipendium excelence

  Je poskytována 50% sleva na školné za první rok:

  • Všem studentům, kteří složili maturitu s nejvyšším vyznamenáním
  • Studentům na státních stipendiích, kteří složili maturitu se ctí

  Stipendium IPAG

  Škola zřídila specifická stipendia pro programy Grande École a Bachelor, udělovaná alokační komisí, s výhradou ověřovaných majetkových poměrů a akademických výsledků. Toto stipendium je k dispozici studentům programu Grand École, bakalářům a studentům BTS.

  Žebříčky

  IPAG byl zařazen mezi 10 nejlepších francouzských institucí v žebříčku „Universities Ranking“ společnosti Research.com v kategorii „Ekonomika a finance“. Je to velká odměna pro fakultu školy a všechny její učitele-výzkumné pracovníky.

  4. francouzská obchodní škola IPAG je nyní na 9. místě v žebříčku Top Francie ve výzkumu v oblasti ekonomie a financí. Jako 4. největší francouzská obchodní škola se také připojuje ke světovému Top 300 (282.), kterému dominují giganti Harvard University, Massachusetts Institute of Technology (MIT) a University of California Berkeley. Pro Duca Khuong Nguyena, děkana fakulty a výzkumu školy, « toto hodnocení odráží obrovskou práci učitelů-výzkumníků IPAG, kvalitu jejich publikací v nejprestižnějších mezinárodních časopisech a konzistentnost úsilí vyvíjeného již několik let. ».

  Jednou ročně aktualizuje Research.com svůj žebříček univerzit a škol s nejlepšími výsledky ve výzkumu ve vědeckých oborech od informatiky a inženýrství po matematiku, neurovědy, ekonomii, finance a medicínu. Metodika platformy je založena na využití bibliometrických dat a zkoumání práce více než 160 000 výzkumníků z půl tisíce institucí. Jsou to tedy vědecké publikace výzkumníků IPAG a jejich vliv – prostřednictvím obdržených citací – umožnil škole toto ocenění získat.

  IPAG, velmi hrdý na svou pozici v tomto žebříčku, se nyní dívá směrem k prestižnímu šanghajskému žebříčku, ve kterém se objevuje každý rok od roku 2016 – výsledky se očekávají v létě.

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Paris

   Rue du Théâtre, 10, 75015, Paris

  • Nice

   Boulevard Carabacel, 4, 06000, Nice

  • South Wales

   South Wales, Wales, New York,USA, 14139, South Wales

  • Bournemouth

   Bournemouth, England ,United Kingdom, , Bournemouth

  • Griffith

   Griffith, Griffith City Council, New South Wales, Australia, 2680, Griffith

  • Paris

   Rue du Théâtre,10, 75015, Paris

   Otázky