Keystone logo
INTI International University & Colleges, Malaysia

INTI International University & Colleges, Malaysia

INTI International University & Colleges, Malaysia

Úvod

Klenout přes střední, severní a východní Malajsii, INTI Mezinárodní univerzity a vysoké školy byla založena před více než 30 lety a je předním dodavatelem kvalitního vzdělávání, které nabízejí nejširší škálu cest, aby absolvent úspěch. V průběhu let jsme vytvořili pevné vazby s nejvyšší úroveň univerzit a klíčových hráčů na trhu s cílem zajistit, aby dovednosti práv a vítězný duch jsou vštípil v našich absolventů.

Klíčovým derivační na INTI je to, že naši studenti jsou součástí největšího světového provozovatele soukromých vysokých škol, laureát mezinárodních univerzit. Poskytování novou dimenzi INTI's programy, prestižní síť laureát mezinárodních univerzit otevírá nové obzory pro studenty díky svým důrazem na kariérní zaměřených programů a internacionalismu, která je společným jmenovatelem v různých zemích kde působí.

Každý rok, INTI studenti pracují na poskytování řešení pro více než 50 průmyslových projektů předložených velkých korporací a účastní více než 20 přednášky významných řečníků, kterým se stanoví nová měřítka pro odvětví malajské vzdělávání. Nejnovější výukové metody a technologie, spolu s zkušenostní učení je aplikována vůbec INTI areály, zatímco kurzy a předměty jsou neustále aktualizovány tak, aby splňovaly měnící se potřeby globálních trhů.

Proč INTI?

Místa

 • Batu Pahat

  INTI International University Persiaran Perdana BBN, Putra Nilai, 71800, Batu Pahat

  • Batu Pahat

   INTI International College Subang 3, Jalan SS15/8 Subang Jaya, 47500, Batu Pahat

   • Batu Pahat

    INTI International College KL Menara KH Jalan Sultan Ismail, 50250, Batu Pahat

    • Batu Pahat

     INTI International College Penang 1-Z,Lebuh Bukit Jambul , 11900, Batu Pahat

     Otázky