Keystone logo
International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

Úvod

Mezinárodní karibská univerzita (IUC) je instituce, která vychází z dlouhé tradice zkušeností v oblasti vzdělávání a představuje jednu z nejdůvěryhodnějších odpovědí na skutečnosti a výzvy Karibiku.

Mezinárodní karibská univerzita byla založena novým kosmickým sdružením na Jamajce a na Kajmanských ostrovech. Skládá se ze dvou vzdělávacích subjektů: College for Leadership and Theological Development (CLTD) [dříve Institut pro teologický a vedoucí rozvoj] Mel Nathan College. Tyto subjekty přinášejí univerzitě bohatou historii vzdělávacích inovací, vysokých akademických a výzkumných standardů a závazku angažovat se ve společnosti. Spojení obou subjektů bude sloužit k konkretizování jejich již existujících silných stránek a současně bude poskytovat platformu pro expanzi a větší dopad v Karibiku i mimo ni.

Univerzita se zavázala, že poskytne cenově dostupné akreditované terciární vzdělávání lidem, kteří chtějí posílit schopnost uspokojit požadavky konkurenčního globálního pracovního prostředí.

Mezinárodní karibská univerzita se vyznačuje závazkem:

 • Tvorba vedení
 • Přístupnost
 • Studentská orientace a zaměření na studenty
 • Kulturně specifické programy
 • Kvalitní výzkum a publikace
 • Vysoce kvalifikovaní zaměstnanci

Agenda mírových studií

Duch a charakter univerzity jsou složitě spojeny se zavedením Agendy mírových studií. Tímto způsobem se univerzita zaváže, že potvrdí hlas a hodnoty, které ctí nejvyšší blaho lidí, kteří spadají do sféry jejich vlivu. Univerzita funguje s břemenem znalostí o "šalomu", že toto, Mír - teologicky silná a všeobjímající terminologie. Mír je povýšen jako základní princip zdraví a ztělesnění zdravého a účelného života. Mír se učí, prožívá a učí jako energie, která je životodárná. Program mírných studií přivolá lidi ze všech společenských vrstev, aby bojovali a praktikovali jako způsob života věci, které pracují pro mír. V blízké budoucnosti budou všechny programy nabízené na IUC zahrnovat mírový kurz v rámci záměru instituce, aby se svým studentům podařilo vytvořit mír.

Vidění

Vize Mezinárodní karibské univerzity má vliv na posilování kvalitních osob, které budou kultivovat a podporovat blahobyt rodiny, komunity a národa. "

Prohlášení o poslání

"Spoluvytvářeči lepšího způsobu celoživotního učení, posilování vzdělání, prosperity, míru a celistvosti."

Místa

 • Kingston

  47 Old Hope Road Kingston 5, , Kingston

  Otázky