Keystone logo
© Carrianna Field
International University of Catalonia

International University of Catalonia

International University of Catalonia

Úvod

Univerzitní duch

Povolání učit se a měnit svět

Univerzita zahrnuje znalosti, výzkum a předávání znalostí. Nicméně, usilujeme o více.
Jsme lidé, kteří věnují svůj čas a úsilí k učení, abychom změnili svět. Tuto ambici můžete vidět v aktivitách UIC Barcelona. Je to v naší DNA.

Mají univerzitní zkušenosti, o kterých jste vždycky snili

Umístění každého studenta do středu všeho znamená, že jste protagonistou UIC Barcelona.

To je náš závazek vůči vám, který se odráží v individuální pozornosti, skupinách malých tříd, přátelském vyučovacím těle, podpůrných službách a vším, co potřebujete ke zlepšení svých dovedností.

Budování mostů k profesionální realitě

Jsme spojeni se společností a společnostmi. Třídy jsou praktikovány a vyučovány aktivními profesionály. Doplňuje je program stáže. Ze všech těchto důvodů má UIC Barcelona jednu z nejlepších úrovní zaměstnatelnosti v katalánském univerzitním systému.

V Barceloně a ve spojení se světem

Multikulturní Barcelona poskytuje zastřešující pozadí talentu a znalostí.
Máme také mezinárodní dohody a výměnné programy s univerzitami v zahraničí. Některé z našich studijních programů jsou vyučovány částečně v angličtině; můžete si dokonce vzít celý studijní program v tomto jazyce.

Akreditace

Univerzita Internacional de Catalunya oficiálně zahájila svou akademickou činnost v říjnu 1997. Organický zákon č. 11/1983 o univerzitní reformě (LRU) spolu se zákonem z 26. července 1984 o katalánském parlamentu zřídil vhodný právní rámec pro zřízení univerzity s univerzitním právem. způsobilost k udělování úředních certifikátů. Fundación Familiar Catalana (Catalan Family Foundation) převzal plnou odpovědnost za realizaci tohoto akademického projektu.

Hlavní důvody, proč by měl student zvážit studium na UIC Barcelona

 1. Mezinárodní zkušenosti v jednom z nejzajímavějších měst světa: Barcelona
 2. Vysoce kvalifikovaní profesoři a profesionálové, kteří rádi vyučují s mezinárodním přístupem
 3. Oficiální stupně a praxe
 4. Mezinárodní stáže
 5. Vysoká míra zaměstnatelnosti
 6. Optimální způsob, jak zlepšit jazykové dovednosti
 7. Osobní koučování a poradenství pro všechny programy a pro všechny studenty
 8. Sítě a kontakty
 9. Rozvoj vedení a podnikatelských dovedností
 10. Pokračovat ve vzdělávání: magisterský, postgraduální a Ph.D. programů

Služby

Ubytování: Pokud budete potřebovat ubytování během svého pobytu na univerzitě, budete moci požádat o studentské rezidence, apartmány a pokoje, které jsou speciálně navrženy pro vaše potřeby.

Sporty: Studium na UIC Barcelona znamená vyvíjet se celkově jako člověk. Povzbuzujeme studenty, aby se zapojili do sportovních a pohybových aktivit. Univerzita podporuje a organizuje sportovní aktivity, soutěže a poskytuje studentům slevy a další výhody, aby měli přístup k dalším zařízením a organizacím v Barceloně.

Koučování a poradenství: Poradenské a koučovací služby určené studentům k dosažení jejich osobních a profesních výzev.

Studentský život

Studentské služby: pomáhá vám dosáhnout toho nejdůležitějšího: vašich osobních cílů.

Organizuje širokou škálu kulturních, sportovních, společenských a akademických aktivit. Služba poskytuje informace a poradenství o akademických, administrativních a mimoškolních otázkách na univerzitě.

Studentské služby UIC mají na starosti informování a poradenství vysokoškolským studentům o tom, jak řídit své papírování a také další mimoškolní otázky.

Absolventi: UIC Barcelona předává svou akademickou filozofii společnosti prostřednictvím komunity 12 000 absolventů. Tato filosofie je excelence v práci, jednotlivec umístěný v centru všeho, touha sloužit a neustálé hledání pravdy.

Místa

 • Barcelona

  Barcelona campus Inmaculada, 22, 08017, Barcelona

 • Turin

  Turin, Itálie

Otázky