Keystone logo
International University Foundation of the American Tropic  Colombia

International University Foundation of the American Tropic Colombia

International University Foundation of the American Tropic  Colombia

Úvod

International University Foundation of the American Tropic - Unitrópico, is a Colombian Higher Education Institution (IES), based in Yopal, department of Casanare, of private nature in transition to a Public University, said univerzitní klášter v současné době nabízí akademické programy: postgraduální, profesionální, technologické a technické.

Unitrópico byl vytvořen jako Instituce vysokoškolského vzdělávání se smíšenou účastí 1 z podnětu ministerstva Casanare, s předchozím souhlasem ministerského shromáždění, jak je uvedeno v nařízení 076 z roku 2000 2, zákon o ústavě a / nebo založení vzdělávací instituce byla podepsána 16. března 2000 a mezi jejími zakladateli jsou lidé veřejného a soukromého práva 3; od té doby je to hlavní univerzitní klášter Yopal a Casanare.

Právní povaha Unitrópico z důvodu smíšené účasti byla po mnoho let předmětem kontroverzí a právních diskusí, které se dostaly k orgánům, jako je konzultační místnost a veřejná služba Státní rady, vládní konzultační orgán, který v koncepci 2242 z roku 2015 4 „Projevilo právní nemožnost smíšených subjektů, jako je Unitrópico, poskytovat služby vysokoškolského vzdělávání, což podpořilo několik sociálních a studentských hnutí, která podporovala jeho oficializaci, hlavním mluvčím a právním architektem oficializace byl více než deset let studentem práva a dnes právník Alexis Ferley Bohórquez (vystudoval Unitrópico). 5

Místa

Místa
  • Yopal

    Carrera 19,39 40, 850002, Yopal

    Otázky