Keystone logo
International University For Graduate Studies -  IUGS

International University For Graduate Studies - IUGS

International University For Graduate Studies -  IUGS

Úvod

Určen pro profesionály s různým vzděláním a zkušenostmi, programů na IUGS jsou strukturovány tak, aby splňovaly potřeby kvalifikovaných lidí, kteří se snaží dokončit své formální pověření.

Kombinací anglických a amerických modelů postgraduální vzdělání, cvičit profesionály, kteří mají nashromážděné značné post-bakalářské ročníkovou práci mají nyní možnost, aby urychleně vydělávat na jejich magisterský nebo doktorátů a certifikací prostřednictvím on-line nebo kombinovanými drah.

Mnozí studenti dokončili své požadované ročníkovou práci, ale ještě nedokončili své disertační práci nebo práci. Jiní mají nahromaděné dostatek absolventů úvěry, ale neberou požadované kurzy získat jejich titul. Ještě jiní vzali požadované kurzy, ale našli tyto kurzy nebyly přijaty k převodu.

IUGS přijímá pro přenos všech relevantních post-bakalářského kurzy získaných v akreditovaných institucí, včetně schváleného dalšího vzdělávání, vydávání licencí a certifikace kurzu před nebo po přijetí.

Protože většina kandidáty jsou mid-life profesionálové, jsou uznávány jako vrstevníci a jsou respektovány pro jejich kariéru, osobní a akademických úspěchů. Tradiční Profesor-žák vztah je nahrazen akademické a profesní přátelství. Spojovací mezi kandidáty, stejně jako mezi kandidáty a profesory, je vyvíjen a trvá déle než dokončení studia.

The UNIVERZITA byla založena v roce 1979, je akreditována, a získala akademické a profesní uznání a schválení z veřejných a soukromých organizací. Každý profesor je praktický odborník, který získal alespoň jednu doktorát. Z tohoto důvodu, akademické a praktické znalosti je integrována do IUGS učení zážitek.

Prohlášení vír

Existuje potřeba pro postgraduální stupňů, které jsou cenově dostupné, jsou individuálně tempo, disponují akademické integrity a umožňují doktorského a magisterského kandidáty, aby i nadále plnit své další povinnosti. Všechny relevantní postgraduální kredity z akreditované instituce by měly být přijaty k převodu. Většina post-maturitě úvěry potřebné pro vydávání licencí a certifikace by měl být přijat k převodu. Postgraduální studenti by měli mít právo, aby se po bakalářského kurzy v různých institucích, které slouží jejich profesní a osobní cíle. Postgraduální studenti, kteří hledají tituly by měly být povinny přijmout, nebo již dříve užíval, tradiční počet post-bakalářského úvěrů požadovaných hlavních univerzit. Postgraduální studenti by měli být jednotlivě uznána a respektována jejich odborných a akademických úspěchů. Studenti s odbornou vyspělost a relevantní životních zkušeností jsou nejlepšími kandidáty na sledují postgraduální studium.

Místa

  • Portsmouth

    Corner of Rodney & Sandwich Street Portsmouth, Commonwealth of Dominica, W.I., , Portsmouth

    Otázky