We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

International Technological University

International Technological University

International Technological University

Úvod

Posláním International Technological University je podporovat excelence ve vzdělávání pro studenty, kteří se obzvláště zajímají o oblast high-tech podnikání. Všechny naše programy mají aplikovanou povahu s důrazem na speciální oblasti přizpůsobené potřebám trhu společností v Silicon Valley.

International Technological University průkopníkem moderního vzdělávacího modelu zaměřeného na průmysl, který poskytuje vzdělání na celém světě. Vzdělávací pedagogika International Technological University kultivuje inovativní myšlení, etické vedení a podnikatelského ducha prostřednictvím praktických osnov relevantních pro dané odvětví, které odrážejí kulturu Silicon Valley.

International Technological University uzavírá mezeru v zaměstnaneckých dovednostech a umožňuje lidem vést úspěšný a obohacující život jako smysluplní přispěvatelé do globální komunity. Studenti jsou aktivně vybízeni k tomu, aby se přidružili k příslušným místním průmyslovým podnikům nebo od nich pracovali od samého počátku jejich akademického studia jako nedílná součást akademické pedagogiky International Technological University .

Místa

  • Santa Clara

    El Camino Real,2010, 95050, Santa Clara

    Otázky