Keystone logo
© CU Marketing Department
International School Of Economics

International School Of Economics

International School Of Economics

Úvod

The International School of Economics byl založen na Tbilisi State University v roce 2006, prostřednictvím jedinečného společného úsilí z Světová banka, BP, Open Society Institute, Vlády Georgia, Německo, Švédsko a Norsko.

ISET Nabízí dvouletý magisterský program v oboru ekonomie, Program dodržuje mezinárodní akademické standardy s anglickou jazykovou výuku návštěvou a rezident mezinárodního Ph.D. fakulta. Více než 100 absolventů k dnešnímu dni více než třetina zaujímají analytických pozicích s politikou agentury ekonomických ve všech třech zemích regionu jižního Kavkazu. Asi 10% pokračovat ve studiu v nejprestižnější Ph.D. pořady v Evropa a Severní Amerika, jako Stanford, Chicago a Pennsylvania univerzity.

Institut ISET Policy byla založena v květnu 2011, aby doplňovaly vzdělávací poslání ISET. ISET-PI poskytuje nezávislý výzkum a odbornou přípravu politik a natáhne do širší akademické, politické a podnikatelské komunity v uživatelské Jižní Kavkaz, Je to jeden z prvních univerzitních bázi think-tanků v regionu, podporovaný od počátku touto Fond Tank Think Open Society Institute. ISET-PI Je také členem Síť Stockholm Institute of Transition ekonomiky (SITE).

Místa

  • Tbilisi

    International School Of Economics, 16, Zandukeli St., 0108, Tbilisi

    Otázky