Keystone logo
International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

Úvod

NÁŠ TÝM

Náš tým je tvořen třemi mezinárodními pedagogy a přednášejícími, spojenými společným úsilím poskytovat vysoce kvalitní programy ESL jak mladým dospělým, tak odborníkům v oblasti Bostonu.

Naše alma maters zahrnují Brandeis University, Boston University, Běloruská státní univerzita, Skidmore College a La Sorbonne IV. Mezi třemi z nás mluvíme celkem 10 jazyků, které zahrnují slovanské, germánské a románské jazyky.

Jsme imigranti sami, domníváme se, že jsme jedinečně připraveni porozumět a pomáhat studentům ESL, jelikož přicházejí na bariéry učení angličtiny jako dospělí. Na základě rozmanitého a rozsáhlého vzdělávacího výcviku a posílení jeho zkušeností s imigrantským ESL z první ruky jsme byli schopni vytvořit školu, která oba vyučuje angličtinu a pomáhá našim studentům v budování života pro sebe v Americe nebo nalezení úspěchu jako dvojjazyčné profesionály v zahraničí.

NAŠE FILOZOFIE

Chápeme, jak obtížné je hledat dobře placenou a povzbuzující práci, zvláště když vaše znalosti angličtiny nejsou tak pokročilé, jak byste chtěli být. Také víme, jak frustrující může být mít praktické a obchodovatelné dovednosti, zatímco jim chybí dostatečné prostředky k jejich vyjádření.

Naší filozofií je vedení.

Poskytnutím spolehlivého rámce prostřednictvím kariérového jazykového vzdělávání vám pomůžeme orientovat se na cestu vašich snů. Ať již máte uchopit jazyk a potřebujete pomoc při uplatňování sebe sama k vašim cílům, nebo pokud nevíte, jakým směrem byste chtěli mít svůj život - ale věděli jste, že potřebujete angličtinu, abyste se tam dostali - budeme pracovat s vámi řídit svůj život dopředu.

Věříme v posilující schopnosti vedení prostřednictvím vzdělávání a ujištění. Pomáhá vám porozumět procesu hledání vaší ideální práce nebo kariéry, budete moci využít své vlastní dovednosti, zázemí a nadšení pro úspěch.

NAŠE ROZLIŠENÍ

Vědění je moc. Naším cílem je poskytnout jedinečný a nejdůležitější přístup k jazykovému vzdělávání.

Každý student, který prochází dveřmi, má zvláštní potřeby. Náš charakter "stavebního bloku" umožňuje studentům přizpůsobit své vzdělání tak, aby vyhovovaly jejich osobní výukové cestě a dosáhly svých osobních cílů.

Neexistuje žádný přístup "pro všechny dospělé", a proto jsme pracovali tvrdě, abychom vytvořili řadu programů umožňujících každému, kdo chodí po našich dveřích, příležitost učit se způsobem, který jim dává smysl. Pracovní profesionál s rušným programem bude mít prospěch z krátkodobého intenzivního kurzu, zatímco mladý dospělý, který s flexibilním rozvrhem může využívat dlouhodobý program ponoření.

Zároveň chceme, aby byla naše škola také bezpečným přístavem - centrem pomoci a vzdělávání jak pro naše zahraniční sousedy žijící na plný úvazek v Bostonu, tak pro naše dočasné studenty navštěvující město. Naše rozsáhlá nabídka studentských služeb je nastavena jako záchranná linka v Bostonu a pomocná ruka pro naše celé studentské tělo.

NAŠE MISE

Naším posláním je poskytovat kvalitní výuku anglického jazyka, jakož i základní jazykové znalosti a kulturní znalosti, které pomohou našim studentům dosáhnout jejich akademických, profesionálních a osobních cílů.

Poskytněte studentům příležitost zlepšit své jazykové znalosti a podpořit ocenění americké angličtiny a kultury ve vzdělávacím prostředí.

Udržujte tým instruktorů a administrátorů, kteří se snaží pomáhat studentům se asimilovat a pohodlně se integrovat do americké kultury a každodenního života.

Nabídněte formální akademické poučení a praktické školení pro každodenní život.

Poskytnout studentům individuální pozornost prostřednictvím našeho unikátního přístupu k budování bloků.

Poskytovat programy, které jsou vzdělávací, spolehlivé, aktuální, vysoce kvalitní a prokazatelně účinné.

Místa

  • Boston

    20 Linden Street - 2nd Floor, Allston, MA 02134, Boston

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky