Keystone logo
International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

Úvod

154822_1.jpg


O IMC

International Medical College IMC® je zavedená německá univerzitní instituce pro postgraduální mezinárodní magisterské kurzy a další vzdělávání s využitím konceptu kombinovaného učení s cílem co nejlepšího přenosu znalostí v oblasti zubního lékařství, medicíny a lékařské technologie.

IMC patří k univerzitě v Duisburgu v Essenu, která je jednou z nejlépe hodnocených univerzit v Německu, Evropě a na mezinárodní úrovni. (https://www.uni-due.de/med/en/index.php/www.uni-due.de/med/en/index.php). Magisterské tituly budou udělovány společně University of Duisburg-Essen a IMC®. Držitelem instituce je MIB GmbH v německém Münsteru.

Magisterské programy IMC jsou úspěšně akreditovány v souladu s Boloňskou deklarací Akreditační rady Německa (Ministerstvo vysokého školství).
Má více než 1200 absolventů ze 43 zemí.

154824_3.png

154825_4.png

Partnerské univerzity IMC®

Magisterské programy IMC® jsou prováděny ve spolupráci se známými partnerskými univerzitami IMC®


Nabízené magisterské kurzy

všechny magisterské kurzy jsou nabízeny v angličtině a němčině (kromě M.Sc. Advanced General Dental Practice - pouze v anglickém jazyce)

částečný úvazek: 60 ECTS 3 semestr NEBO 90 ECTS 4 semestr:
- Mgr. Implantologie a stomatochirurgie
- Mgr. Záchovná a estetická stomatologie
- Mgr. Parodontologie
- Mgr. Specializovaná ortodoncie

částečný úvazek: 90 ECTS 4 semestr:
- Mgr. Pokročilá všeobecná stomatologická praxe

Náš koncept

Díky moderním konceptům kombinovaného učení jsou postgraduální postgraduální vzdělávací a vzdělávací programy na částečný úvazek přístupné i těm, kteří se již účastní každodenní kliniky nebo praxe. Koncept IMC® je speciálně navržený didaktický přístup, který kombinuje E-learningové moduly, živé online přednášky a praktické tréninkové bloky.

Tyto vzdělávací programy se zaměřují jak na přenos nejnovějších poznatků a výsledků výzkumu, tak na výměnu znalostí účastníků v jejich příslušných specializacích. Tento přístup umožňuje spolupráce mezi univerzitami a příslušnými mezinárodními vzdělávacími a vzdělávacími institucemi, jakož i speciálně navržený vzdělávací program a integrovaný program.

Bez ohledu na všechny národní, politické, kulturní a náboženské rozdíly jsou účastníci z různých zemí schopni diskutovat online o odborných a vědeckých tématech.

Tento vývoj požaduje a oceňuje rada vědy a humanitních věd německé federální vlády [Wissenschaftsrat] za účelem podpory výzkumu a vysokoškolského vzdělávání v oboru zubní lékařství. (Wissenschaftsrat, 2005)

154715_5.jpg


Výukové pomůcky

Společnost MIB GmbH má ve svém současném místě více než 1 000 m² školicích a výukových prostor, kde se již konají kurzy, přednášky, semináře a praktická cvičení. Na základě dohod o spolupráci s univerzitami a spolupracujících klinik a ústavů jsme schopni vést klinické stáže a workshopy (7 univerzitních nemocnic, 5 fakultních nemocnic).


Dále spolupracující instituce

Místa

  • Münster

    MIB GmbH Gartenstraße 21 48147 Münster, , Münster

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky