Keystone logo
International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

Úvod

Vítejte na stránkách IMF Academy!

Akademie IMF je součástí Mezinárodního fóra pro řízení (IMF), nezávislé vydavatelské a vzdělávací organizace zaměřené na obchodní informace pro nadřízené manažery a osoby s rozhodovací pravomocí ve velkých a středních organizacích.

Jsme specialisté na poskytování informací o podnikání prostřednictvím kurzů dištančního vzdělávání (kurzy plně zaměřené na samostudium, podporované online učením), mistrovských kurzů a školení v oblasti výuky v terénu (certifikace).

Během uplynulých 25 let jsme získali solidní pověst tím, že jsme poskytli bod a cenné informace o tématech jak kritických, tak současných zájmů. Naši zákazníci pocházejí z více než 40 zemí světa!

Obsah našich kurzů je rozvíjen v úzké spolupráci s uznávanými odborníky z oboru, kteří pracují ve velkých mezinárodních poradenských organizacích nebo v menších specializovaných poradenských kancelářích. Naši školitelé pocházejí z organizací, jako jsou AIIM, manažerská škola v Antverpách, Atos Consulting, Capgemini, Centric, CGI Group, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, G31000, IBM Business Consulting Services, Insite Security, Inter Access, KPMG, Microsoft, PwC, SABSA Institute, Sogeti, TIAS škola pro podnikání a společnost, asociace převodních cen (TPA), různé univerzity a mnoho dalších.

Akademie IMF dokáže organizovat jakoukoli (pravidelnou i přizpůsobenou) školení jako firemní školení nebo jako osobní koučování ve vaší kanceláři nebo na jakémkoli jiném požadovaném místě. Známe (mezinárodní) tréninkový trh a vždy máme optimální řešení pro vaše specifické požadavky na školení.

Místa

 • Eindhoven

  Fellenoord 224, 5611 ZC, Eindhoven

  • Amsterdam

   Amsterdam, Nizozemsko

   • Leiden

    Leiden, Nizozemsko

    • Utrecht

     Utrecht, Nizozemsko

     • Brussels

      Brussels, Belgie

      Otázky