Keystone logo
International Language Institute of Massachusetts

International Language Institute of Massachusetts

International Language Institute of Massachusetts

Úvod

ILI je více než centrum výuky jazyků. Jsme studenti, učitelé a příznivci komunit, kteří vášnivě věří, že společnou prací prosazujeme naši misi na podporu multikulturního porozumění a prostřednictvím akademické excelence vytváříme silné rozmanité komunity.

Oslavujeme bohaté kulturní tradice našich studentů a budeme neustále posilovat náš jednotný závazek ctít a respektovat je i všechny naše sousedy - bez ohledu na rasu, náboženství, identifikaci pohlaví, fyzické a duševní schopnosti, ekonomické postavení, úroveň vzdělání a stav dokumentace .

Stojíme proti hluboce zakořeněnému rasismu a nespravedlnosti, ekonomické a vzdělávací nerovnosti a protiimigrantské a proti uprchlické politice. Stojíme proti jakýmkoli útokům na demokratické instituce, které považujeme za základ našich komunit a našeho národa.

Jako organizace se snažíme činit rozhodnutí na základě těchto principů, včetně aktivní účasti na pojmenovávání toho, o čem víme, že je špatné. Věříme, že všechny naše činy by měly vycházet z milosti a milující laskavosti.

International Language Institute of Massachusetts (ILI) je soukromá nezisková jazyková škola založená v roce 1984 se sídlem v Northamptonu v Massachusetts.

Posláním ILI je podporovat mezikulturní porozumění a rozmanité komunity poskytováním vysoce kvalitního jazykového vzdělávání a školení učitelů. Po 35 let naše kurzy a kurzy úspěšně absolvovaly tisíce studentů - z více než 90 zemí, z celých USA a ze západního Massachusetts. Stovky komunitních dobrovolníků rozšířily své kulturní obzory jako lektory, mentory a hostitelské rodiny.

Místa

  • Northampton

    New South Street,25, 01060, Northampton

    Programy

    Otázky