Keystone logo
© IBS International Business School
International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

Úvod

Přijďte studovat britský titul na skutečně mezinárodní obchodní školu v srdci Evropy!

Nabízíme 3leté bakalářské, 1leté magisterské a doktorské programy v Budapešti.

Příběh IBS

Ze školy, která byla založena v roce 1991 jako první soukromá vysoká škola ve střední Evropě, se International Business School rozrostla na skutečně moderní a dynamickou obchodní školu. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s prestižní britskou univerzitou, The University of Buckingham, která je hodnocena jako nejlepší v oblasti zaměstnatelnosti absolventů a vede britskou národní studentskou studii spokojenosti studentů.

Je to atraktivní místo pro učení a výuku díky naší kultuře spolupráce - kombinaci akademické přísnosti, kooperativní týmové práce, podnikání, rozmanitosti a neustálé inovace. Akademické zkušenosti, které nabízíme, poskytují našim studentům z více než 100 zemí světa nejen bakalářský nebo postgraduální titul, ale také dovednosti a příležitosti v oblasti sítí, které přinášejí celoživotní konkurenční výhody.

Vize a poslání

Naší vizí je být regionálně uznávaným a mnohonásobně akreditovaným poskytovatelem služeb vysokoškolského vzdělávání pro více zemí a mobilních studentů se zájmem o hraniční oblasti podnikání a managementu.

Naším posláním je poskytovat ekonomicky a kulturně relevantní obchodní a manažerské vzdělávání v angličtině lidem, kteří z toho mohou mít prospěch. Jsme zaměřeni na poptávku a na zákazníka. Zlepšujeme učení, budujeme sebevědomí a vytváříme příležitost pro všechny, kteří se rozhodnou investovat do studia na naší škole.

Hodnotíme si:

 • kreativita a inovace při honbě za dokonalostí,
 • potenciál každého člověka,
 • odbornost a nasazení našich zaměstnanců,
 • partnerství a vytváření silné a trvalé spolupráce, kde můžeme dosáhnout více spoluprací s jinými než sami,
 • kvalitu a neustále zlepšujeme naše procesy zajišťování kvality.

Proč britský titul?

 • Britské univerzity jsou široce uznávány za vynikající výsledky v oblasti výzkumu a výuky.
 • Nezávislý orgán, agentura pro zajišťování kvality, odpovídá za udržování vysokých standardů britského univerzitního vzdělávání. Britský titul vám zaručuje kvalitní vzdělání.
 • 1000 let mimořádných akademických inovací - v současné době je Spojené království na třetím místě na světě v oblasti inovací.
 • Tři z deseti nejlepších univerzit na světě jsou ve Velké Británii, včetně univerzity na prvním místě na světě.
 • Britské tituly jsou pro zaměstnavatele důležité, protože kladou velký důraz na získání praktických zkušeností v příslušném oboru a vybavují vás všemi dovednostmi a znalostmi nezbytnými pro úspěšnou mezinárodní obchodní kariéru.
 • Přístup k učení v britském vzdělávání zaměřený na studenty znamená, že budete rozvíjet nezávislost, sebekázeň a analytické dovednosti vyhledávané zaměstnavateli.
 • Angličtina je jazykem globálního obchodu, takže studium britského titulu vám umožní zlepšit si znalosti angličtiny.
 • Velikosti tříd jsou obecně dostatečně malé, aby studentům zajistily přístup k vybavení a dostatek času na rozhovor se svými lektory.
 • Velký význam přikládáme zvyšování zaměstnatelnosti studentů . IBS vytvořila svůj program UpSkill, který zdokonaluje a rozvíjí dovednosti, které jsou na pracovišti nejžádanější, a umožňuje našim absolventům mít výhodu nad ostatními v žádostech o zaměstnání.
 • Britské programy jsou kratší, což vám ušetří čas i peníze. Naše bakalářské programy jsou tříleté prezenční a naše magisterské programy trvají 1 rok.
 • 38 procent vítězů Nobelových cen, kteří studovali v zahraničí, tak učinilo pro britský titul.

Vlastnosti kampusu

Areál v Budapešti

Kampus IBS v Budapešti, sestávající ze tří krásně zrenovovaných budov architektonického dědictví, se nachází v parku Graphisoft v Óbudě, přímo u Dunaje, a je ideálním místem pro vzdělávání. Park hostí více než 60 mezinárodních a maďarských společností, včetně Microsoft, SAP, Canon nebo Samsung, a poskytuje naší škole živé obchodní prostředí. To nám umožňuje plně využít naznačený potenciál v zájmu našich studentů a absolventů. Součástí kampusu je i kolej pro naše studenty.

  Přijímací řízení

  Jak se přihlásit?

  1. Přejděte na stránku aplikace IBS a klikněte na tlačítko „Staňte se žadatelem“. Ihned uvidíte své přihlašovací údaje a také vám budou zaslány na váš e-mail. Uložte si přihlašovací údaje, protože se budete muset čas od času přihlásit.
  2. Vyberte si svůj program a příjem (můžete se přihlásit pouze na jeden program).
  3. Vyplňte formulář a nahrajte požadované dokumenty.
  4. Věnujte zvláštní pozornost „úkolům kontrolního seznamu“, musíte je splnit všechny, abyste byli přijati.
  5. Pošlete svou žádost.
  6. Budete muset zaplatit poplatek za přihlášku ve výši 100 EUR (nevratný). Vezměte prosím na vědomí, že vaše přihláška se stává platnou až po zaplacení poplatku za přihlášku.

  Vízové požadavky

  Občané mimoevropských zemí musí osobně požádat o povolení k pobytu studentů na nejbližším maďarském konzulátu. Po pohovoru obvykle trvá získání víza několik týdnů. Pokud konzulát udělí vízum, získáte vízum typu D, které platí pro jednorázový vstup do Maďarska a po vstupu do Maďarska máte 30 dní na to, abyste se dostavili na imigrační úřad v Budapešti, kde vám vyřídí povolení k pobytu.

  Požadavky na studentské povolení k pobytu v Maďarsku:

  • úřední a originální školní a občanské doklady,
  • Certifikát IBS Visa Support Certificate, který osvědčuje status studenta, ubytování na koleji, zdravotní pojištění pro první rok studia a znalost angličtiny,
  • značné finanční zázemí na bankovním účtu vašeho nebo rodičů (dostatek na roční pobyt v Budapešti včetně nákladů na zpáteční cestu kolem 5-6000 EUR, pocházející z pravidelného příjmu, který musí být patrný z výpisu z bankovního účtu) a pokud jsou vaši rodiče při sponzorování pobytu musíte prokázat, že jste příbuzní, předložením jejich rodných listů,
  • nějaké znalosti o Maďarsku, IBS a našich programech,
  • zdravotní pojištění (cca 260 EUR platí se při příjezdu do IBS),
  • podrobnosti o ubytování (potvrzujeme vaše ubytování v koleji na adrese koleje: 1031 Budapešť, Reichl Kálmán u. 6., ale za zajištění a zaplacení ubytování je vaší povinností),
  • jazykový certifikát znalosti angličtiny je pro konzulát výhodou.

  Vyřízení víza může trvat 2-4 týdny, zarezervujte si prosím pohovor včas. Na některých konzulátech budete muset požádat o schůzku s vízovým pohovorem a počkat na ni, takže vám doporučujeme sjednat si schůzku hned poté, co zaplatíte školné a registrační poplatek, a my vám během několika minut zašleme váš certifikát pro podporu víza expresním kurýrem. dní.

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Budapest

   Záhony utca 7, H-1031, Budapest

  Otázky