Keystone logo
Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Úvod

Od svého založení v roce 1968, jako „Katedra univerzity pracovníků a rolníků“, Duoc UC prošla dlouhou cestou konsolidace, aby se stala jednou z klíčových institucí vyššího odborného odborného vzdělávání v Chile.

S více než 50letou historií a nejvyšší institucionální akreditací na sedm let mohou všichni, kdo jsou součástí Duoc UC, hrdě prohlásit, že tisíce techniků a profesionálů, kteří dnes přispívají k ekonomickému rozvoji Chile, byli vyškoleni v jednom z 9 škol a více než 70 současných profesí, přítomných v 18 ústředích v metropolitním regionu, Valparaíso, Biobío, La Araucanía a Los Lagos.

Duoc studenti

Vzdělávací projekt Duoc UC, který nabízí křesťanskou a integrální formaci, umožňuje studentům maximálně rozvinout jejich schopnosti, kompetence a hodnoty a proměnit je v lepší lidi a profesionály připravené na začlenění do globální společnosti.

Cesta excelence, kterou chce Duoc UC následovat, je poznamenána vzděláváním zaměřeným na lidi, přínosem pro rozvoj země, propojením s prostředím a neustálým hledáním sociální transformace.

Místa

 • Santiago Metropolitan Region

  Avenida España,8, , Santiago Metropolitan Region

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky