Keystone logo
Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Úvod

Vzdělávací program Ministerské překonávání po společné dohodě s biblickým institutem Luise Palau a křesťanskou univerzitou Logos; Blahopřejeme vám k vaší touze zlepšit se. Je naší vášní, že můžeme „vycvičit dnešní křesťany, aby se stali vůdci zítřka“.

Díky více než 30letým zkušenostem je Logos Christian University odhodlána vám pomoci dosáhnout vašeho vzdělávacího cíle pomocí solidního programu, jako je IBLP (biblický institut Luis Palau), takže výsledkem je ministerský program excelence a jedinečný.

Jsme přesvědčeni, že v každém kurzu tohoto studijního programu najdete mnoho bohatství z nevyčíslitelné pevnosti.

Tato vzdělávací dohoda ve spojení s biblickým institutem Luise Palau a křesťanskou univerzitou Logos vám umožní těžit v mnoha ohledech. Získáte kvalitní materiál schválený IBLP a certifikovaný společností Logos.

Získání certifikace podle Logos, vzdělávací instituce s dlouhou historií výuky, která vám při splnění požadavků předmětů (každý předmět má požadavky na její absolvování) uděluje CBS - osvědčení o biblických studiích nebo osvědčení o biblických studiích.

Na konci 30 kurzů se budete moci přihlásit jako spolupracovník a zahájit studijní cestu, která vám umožní přístup k různým programům Logos Christian University. Schválených kreditů za přijetí institutu na Logos University je 45.

Získáte certifikaci pod Logos, vzdělávací institucí s dlouhou historií výuky, která vám po dokončení předmětových požadavků udělí „Osvědčení z biblických studií“.

Místa

  • Colombia

    Calle 33A,# 26-39, 763532, Colombia

    Otázky